Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Én reagálom túl?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Én reagálom túl?

Figyelt kérdés

Röviden az eset: A barátomnak hirtelen el kellett mennie a barátjához, ma reggel hívta, h. segítsen neki. (a barátommal még nem élünk együtt, csak ma nálam aludt) Mondom, ha végeztél vissza jössz? Erre: Találkoztunk eleget, meg különben is mit csinálnánk? Majd jövő héten találkozunk...

Rohadt szarul esett, h. nem akar velem lenni. Ezek után azt hiszem már én se vágyok a társaságára, egy ilyen beszólást nem tudok tolerálni. Gondolkodom komolyan a szakításon. Nektek mi a véleményetek? (2 éve együtt, 27 és 28 évesek)


2012. jan. 21. 10:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem tűnik egy komoly kapcsolatnak a részéről...
2012. jan. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Pihentesd a srácot egy kicsit, kiderül, h egyáltalán hiányoznál-e neki.

Ha meg tényleg ilyen, mint a megnyilatkozása, ne idegesítsd magad, nem ér annyit a gyerek.

2012. jan. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha jó barátjához kellett mennie segíteni. De erős beszólás, meg kell hagyni. :( Senkinek nem esne jól.
2012. jan. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Nem az a baj, h. a barátjához megy!

DE délutánra vagy estére, holnapra se jön vissza, mert, h. mit csinálnánk... :(((

Különben is alig van időnk találkozni.:(

Asszem megint csak csalódtam, sose fogok ki normális pasit.

2012. jan. 21. 11:05
 5/12 anonim ***** válasza:

Azért nem vagyok annak a híve, h ha van egy kis gond, "mehet a levesbe". Gondolj arra, h miért szereted, miért szeretted meg. Ha ez még megvan, akkor érdemes egy kis energiát feccölni a dologba.

Adj egy kis időt magatoknak, lehet h csak besokallt valamiért - ha szeret, visszajön.

2012. jan. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem csak ez a beszólás miatt akarsz te szakítani!Vannak még gondolom más dolgai is :/
2012. jan. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Hát vannak...
2012. jan. 21. 11:29
 8/12 anonim ***** válasza:
Hasonló viselkedés esetén lehet ő háborodna fel... próbáld ki. :) Amúgy egyetértek az előttem írókkal. Egy kis szünet, aztán kiderül mennyire hiányzol neki.
2012. jan. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 omba ***** válasza:

Szerintem akármennyi más dolga, gondja van valakinek ilyet "Találkoztunk eleget, meg különben is mit csinálnánk?"

nem mond annak akit szeret.

Most mi lesz ebből 2-3 10 év múlva?

Nem várnám ki!

2012. jan. 22. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Kiscsaj69 ***** válasza:
Áááááá! :S Ismerős szitu!Hagyd a fenébe,mert vagy nem akar veled lenni,vagy megcsal!Szóval a legjobb amit tehetsz hogy dobod,és nem pazarolod az időd rá,ahelyett hogy esélyt adnál annak aki tényleg szeretne!
2012. jan. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!