Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek is tul reagalom?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is tul reagalom? De akkor is igy erzek!

Figyelt kérdés

A parom nem akar szinte soha velem lenni a munkahelyemen(unatkozos munka, boven raerek vele foglalkozni), elkiser es siet is mindig valamerre szerintem mar mar kitalalt helyekre! Vagy a feje faj es pihen otthon!

Nem varom el, hogy egesz nap ott uljon velem de azert egy egy felorara maradhatna!!! Es hiaba gondolok bele az o helyzetebe is, hogy van egy kis szabad ideje az o dolgaival akkar foglalkozni legyen barmi is, akkor is ugy erzem nem szeret mar ugy mint reg! ugyvan vele ugyis haza megyek ott leszek!


2012. márc. 13. 20:13
 1/6 anonim ***** válasza:

Mi a munkád? És mit kellene csinálnia ott?

Nem zavarna téged? nincsenek ott nem kívánatos személyek??

Pl. terhes kolléganő?

2012. márc. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Semmi keresnivalója sincs a munkahelyeden.

Szerintem.

2012. márc. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Egy jatszo parkban dolgozom, es van hogy egyedul ulok egesznap mert orakig senki nincsen, a dolgom peddig csupan a penzvaltas! tehat ha vannak is kb fel perces elfoglaltsagom van!
2012. márc. 13. 20:23
 4/6 anonim ***** válasza:

Hm...Inkább nem írok semmi rosszat:)

Neki akkor sem ott a helye.

2012. márc. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Otthon nem vagytok eleget?Közös program hétvégenként?Szex?
2012. márc. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Hetvegen is dolgozom! Kb 3 orat vagyunk naponta egyutt!!! ebbe a fozest es takaritast is szamitsd bele! Es engem maga a tudatt bant , hogy ha megteheti miert mast valaszt helyettem!

Es ismetlem kb napi fel ora max egy ora is jol esne!

De nyilvan en reagalom tul!! oda irnatok legyszi fiu vagy lany valaszol e? nem mindegy!!:D

2012. márc. 13. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!