Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom mit érzek. Szeretem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit érzek. Szeretem is, meg nem is. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akivel 'járok'. Na neki elég változatos természete van. Hol tök kedves, ölel, puszil aranyos, másnap meg bunkó, hozzá sem lehet szólni... Meg amúgy is már nem érzem azt iránta mint az elején. De mégis, úgy imádom amikor így kedves velem, megfogja a kezem stb. És ha most szakítok, soha nem jön össze velem az biztos... Mit tegyek? Nem tudok dönteni. :((((
2012. márc. 5. 19:35
 1/7 anonim ***** válasza:

Gondolom 14-15 évesek lehettek. Az már látszik, hogy úgyse lenne ebből komoly kapcsolat, szerintem hagyd ott, ne tűrd, hogy bunkózzon veled, pár kedves pillanatért ne maradj vele...

Mióta "jártok"?

2012. márc. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
3 hónapja.
2012. márc. 5. 19:40
 3/7 anonim ***** válasza:

Bocsi, tényleg nem rosszindulatból írom, de ha ilyen rövid idő után ilyen problémák lépnek fel, sokszor nem érzed magad jól vele, sőt, bunkózik... akkor ezt le kell zárni.


Később sem javul a helyzet valószínűleg, csak még nehezebb lenne lezárni.

2012. márc. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
+ néha flörtöl más csajokkal, valamikor úgy érzem, hogy ezeket direkt akkor csinálja amikor én is ott vagyok... meg meg is sértett néha. De hogy szakítsak vele? mit mondjak neki? Mert azért ezeket felsorolni elég gáz lenne...
2012. márc. 5. 19:56
 5/7 A kérdező kommentje:
Jaj de ezeket elmondva tök egyértelmű, hogy szakítanunk kéne, de basszus ma is tök kedves volt. :'( annyira kétségbe vagyok esve. :o nem tudom mit csináljak...
2012. márc. 5. 20:05
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia. Nem akarok már veled lenni. Bunkó vagy. Csá.

Ennyi:) Nem kell felsorolni mindent.

2012. márc. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Figyelj, beszélnünk kell. Sokat gondolkoztam az utóbbi időben, és arra jutottam, hogy már nem érzem magam jól veled. Sokszor nem viselkedsz velem kedvesen, és már nem érzem azt a szerelmet sem, mint az elején. Be kellene fejezni a kapcsolatot."


Nem kell felsorolni az indokokat, csak így általánosan.

2012. márc. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!