Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki adna tanácsot?

Figyelt kérdés
Mit tegyek rég leszoktam a körömrágásról (fél éve) és most hogy a barátnőm haza utazott vasárnap (nem maradt itt hétfőig hiába kértem) megint rám jött a körömrágás és nem tudom abba hagyni.Mit tegyek
2012. ápr. 3. 15:09
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
8/10 szerencsére ezzel nincs gond.Sosincs mikor jön rumli a szobámba
2012. ápr. 3. 16:03
 12/13 anonim ***** válasza:
De viccen kívül, műkörmöt nem lehet terápiás céllal úgy megcsináltatni, hogy azért ne tűnjön ßuzisnak?
2012. ápr. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Lehet csinálni, de akkor is fényes lesz, és látszódni fog, hogy az nem igazi köröm.

Viszont nálunk a gimiben van egy srác aki sminkeli magát, és azon kívül, hogy mindenki megbotránkozik rajta, nem történik semmi.

Szerintem ha egy fiú műkörmöt csináltat terápiás célból, azt az ismerősei megértik. Az utcán meg nem szokás összefutni minden nap ugyanazokkal az emberekkel. De be kell menni egy műkörmös szalonba és megkérdezni, hogy mennyire tud láthatatlan műkörmöt csinálni.

19/L

2012. ápr. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!