Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valaki aki tud adna tanacsot?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki aki tud adna tanacsot? Tortent mar valakivel ez?

Figyelt kérdés
Nos parommal nagyon jol megvagyunk!!Imadom ot,o a mindenem!Igaz 3honapja eltavolodtunk egymastol,nagyon!Ide irtam akkor es nagyon sok kedves ember valaszolt,tanacsot adot!Sikerult helyre hozni a dolgokat!!Akkor mar nemhallottam,h "szeretlek",de ma mar elis enekli nekem!!Na szoval nekem olyan problemam volna,h a paromnak nagyon sok a holgy baratnoje!!Na ezzel nemis volna baj,mert en nemtiltok meg semmit,csak van egy csaj,aki nagyon idegesit!!Es,h miert??Szerintem ha valaki ejjel csorgeti,akkor az nem tarsalogni akar!Most meg reggel kelunk fel es irt a paromnak,h mivan mar elvagy tiltva??Mivel parom nem hivja es nem ir nekem,gondolom zavarja!!Na engem meg a csaj!De gondolom,mas is ideges volna a helyembe!!A parom meg annyit mondott,h o csak egy barat szamara,semmi tobb,jo oke,de a csaj tuti tobbet akar(kozbe van baratja),es nemtudom megertetni a parommal,h ez csak egy r....c!!!!!Mit csinaljak??Lehet bonyolultan irtam bocsanat!!Koszike a valaszokat!!!
2011. jún. 6. 16:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne keríts a dolognak nagy feneket. Velem is ez van, van pár ismerősöm akikkel jót hülyülnék, de a párom nagyon féltékeny. A kedvéért hanyagolom ezeket a lányokat, de tudom magamról, hogy semmi oka nincs féltékenynek lenni, én pedig néha csak elbeszélgetnék a régi ismerősökkel.
2011. jún. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ha a barátod nem válaszol rá, akkor majd megunja.
2011. jún. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hasonló esetben megkértem a páromat, hogy koptassa le az illetőt, mert engem nagyon zavar a pofátlan nyomulása. Megtette. Mellesleg nagyon nem bírom azokat az embereket, akik nem tartják tiszteletben ha valaki párkapcsolatban él.
2011. jún. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nemis az idegesit,h irkod,hisz nyugottan,nekem is vannak pasi ismeroseim es tartom a kapcsolatot veluk,engem csak ez a csaj!!es hiaba nem ir vissza a parom neki most,ugyis fognak beszelni!!A csaj imad a sexrol beszelni,szoval ra nem lehet jot mondani,tobb vasat tart a tuzbe!Neha ugy gondolom,h a parom meg naiv,mert hisz o csak egy "barat"!De erzem es tudom,h a csaj tobbet akar!!Nemvagyok en rossz ember,nemtiltok semmit,nem vagyok feltekeny,de ennel igen!!
2011. jún. 6. 16:16
 5/5 A kérdező kommentje:

16.12

koszonom!!!Latom te tudod mire gondolok es megis ertesz!Kedves vagy!persze megkerdeztem a parom,h ki e torolne a szamat meg a facebookrol is es azt mondta igen,de en meg nem vagyok annyira szemet,h erre megkerjem!!

2011. jún. 6. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!