Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Valaki adna egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Valaki adna egy par jo tanacsot?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szeretnem itt is a tanacsotokat kerni!Parommal 10honapja vagyunk eggyutt!De van egy problemank!Het honapja tortent,h azt mondta,h mar nem erzi azt amit kellenne,nemakart szakitani en bele mentem,h folytassuk,ezutan minden nagyszeru volt,terveztuk a kozos jovot,h majd telen osszekoltozhetnenk meg ilyeneket!Azt mondta,h szeret,h vegre rendbe jottunk!De most ismet ez van,lassan ket hete!Egyik percrol a masikra jott ra ez az erzes!Ugyan az van mint 7honapja!Miert lehet ez?Nemertem!Nemakarom elveszteni ot!Tudjatok neki volt egy 8eves kapcsolata,ami nagyon rosszul vegzodott es o itta meg a levet,erre is gondoltam mivel az utan a kapcsolat utan mi egy evire ra jottunk ossze!En erzem,h o az igazi es tudom,h szeret!Latom rajta es tettekel ki is mutatja,de nem ertem,h miert van ez!Normalis valaszokat varok!Elore is koszonom!

23(N) es 30(F)


2011. aug. 19. 14:01
 1/6 anonim ***** válasza:

sziaa =)

először is szerintem ő nem a 8 éves kapcsolata miatt ilyen, hanem azért, mert egy kicsit megunta a közös életet....

csináljatok újdonságokat, például menjetek el moziba, vagy fürödjetek együtt, vagy új külsőt kell tervezned magadnak =)

remélem tudtam segíteni =)

2011. aug. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

- Tanulj meg írni

- menj el a mekibe

- kérj egy hambit

- aztán menj a pasidhoz

- Dugd meg és játszatok WOW-ot

- Minden rendben lesz és tovább élheted a csillámpónis életedet *-*

2011. aug. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Szia!

Koszi a valaszod!Igyekszem ezeket megtenni!Nem engedem am ot el egykonnyen!De en azt nem ertem,h miert jott elo ismet??:(

2011. aug. 19. 14:06
 4/6 A kérdező kommentje:
Itt keves a normalis ember ahogy latom,sokan csak unalmukat toltik itt!Nem kell mas emberen nevetni!Mert lehet egyszer majd ti szorultok tanacsra!!
2011. aug. 19. 14:08
 5/6 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Velem is szokott olyan előfordulni, mint a barátnőddel. Nem tudom, hogy pontosan hogy mondjam, ez amolyan útkeresés. Vagy épp az egója felül kerekedik rajta, ilyenkor van a legnagyobb szeretetre szükségünk, még ha pont az ellenkezőjét mutatjuk a világnak, mert ezt az állapotot csak szeretettel lehet "gyógyítani". Gyakran kiesünk a jelenből, mert a pillanat mindennél szebb, amikor önmagad tudsz lenni vele, smároltok, röhögcséltek, nem gondolkodtok, de miután elmúlik hajlamos az ember bebeszélni magának minden sz*rt és a gondolkodás a "gond" előtaggal kezdődik. Az érzések világa teljesen más, ilyenkor az ego meglapul, irányításod alá kerül. A gondolat pedig egyenlő az érzelemmel és ha sokat gondolkodik negatív dolgokról akkor az egó világába kerül és visszakerülünk oda, hogy ezt meg köll gyógyítani szeretettel.

Remélem érthető, még ha picit hülyén is írtam le.

2011. aug. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen ertheto!:)Koszonom,kedves vagy!Hat szeretben nincs hiany!:)De ahogy itt olvastam kezdek rajonni,h lehet multkor is ez segithetett!:)Szoval igyekszem!O az enyem!:)
2011. aug. 19. 14:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!