Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valaki adna nekem tanacsot?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki adna nekem tanacsot? Csak Komolyak! Ha mar nemszeretne akkor mar elhagyott volna, nem?

Figyelt kérdés

Olyan problemam volna,h parommal most hullamvolgyben vagyunk!Az annyit jelent,h bejott a jo ido sok a munka,igy kevesebbet talalkoztunk es beszeltunk!Kicsit ellaposodtunk meg hat elis tavolodtunk egymastol!Idoben eszre vettuk,es probalunk ez ellen tenni!Nagyon szeretem ot,nemakarom elveszteni!O se akarja,h vege legyen,mert fontos vagyok neki,meg hat szeret,csak az a baja,h nem ugy mint az elejen!Nagyon jo eggyutt,tokeletesen megertsuk egymast,nemveszekszunk!Ha eggyutt vagyunk simogat,olelget,csokolgat,na meg persze nagyon sokat nevetunk,igy szuper minden!De ott van bennem az a bizonyos felek erzes!Tudom,h nincs masik no a dologban,mert a parom nem olyan,ra nemtudok rosszat mondani!De akkor megis milehet??Van meg eselyunk?

nemvagyunk mar gyerekek,ez nem egy tini kapcsolat!Valaszokat elore is koszonom!!!


2011. máj. 5. 11:05
 1/2 anonim ***** válasza:
A szerelem intenzitása idővel változhat. Ez normális. Különösen, ha a külső körülmények olyanok /pl sok munka, stressz stb/. Ezen lehet segíteni például úgy, hogy a körülményeket megváltoztatjátok egy hosszabb közös kikapcsolódással. Egy hosszú hétvége, vagy üdülés kettesben. Újabb fajta együttlétek /váratlan egymásra-borulás a konyhában, meg hasonlók/ is feldobhatnak egy kapcsolatot. Sok sikert!
2011. máj. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

szia! nekem is ez most a problémám, a páromnak rengeteg a munkája, jóformán több mint egy hónapja nem találkoztunk, sőt, még beszélni se tudtunk, mert rossz a nete, a kocsija, stb.

Én most időt és távolságot adok neki, nem keresem, nem türelmetlenkedek, de éreztetem vele hogy hiányzik, és kell nekem.

Idővel lanyhulnak az érzelmek, ez természetes, ezt el kell fogadni, mást nem tehetsz.

az a lényeg hogy megmaradjon a szeretet, még ha a szerelem csihadt is .

remélem sikerül megoldanotok a hullámvölgyet és minden jóra fordul!

szurkolok!

Ha szeret, visszajön, de ha nem, jobb ha elmegy!

2011. máj. 5. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!