Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki adna tanacsot? Ha nemszeretne akkor mar elhagyott volna, nem? Nagyon nehez!

Figyelt kérdés
Parommal lassan 8honapja vagyunk egyutt!4honapja eltavolodtunk egymastol,o neakarta,h vege legyen,pedig az o reszerol csitultak az erzelmek!Azota is egyutt vagyunk!!Imadom ot,szeretem,tisztelem es becsulom!!En erzem,h szamomra o az igazi!Azt is erzem,h szeret!Hisz kimutassa,erezteti!De sajnos a szeretlek szot csak akkor hallom ha en mondom!En nagyon megerto vagyok,de olyan nehez!!Tudom,h elottem volt 7eves kapcsolata,ahol egyik naprol a masikra lapatra tettek!Azt is tudom,vagyis gondolom,h nalunk meg megilyedt,szerintem fel!Ahogy komolyra fordultak a dolgok,megvaltozott!Ezert lehet?Fel az ujabb csalodastol?Minden rendben van koztunk,mar az elejetol fogva,mindig oszintek voltunk meg a sexben is,szoval nemtitkolunk semmit!De hiaba van a sok kerdes a fejemben,azok ott is maradnak!!Mert ha kerdezek ezzel kapcsolatban,hevesen valaszol es tiltakozik ezert is gondoltam erre!Szerintetek?Elore koszonom a valaszokat!!
2011. jún. 6. 20:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy fél egy újabb csalódástól, és így már óvatosabb. Viszont, ha kimutassa:) és érezteti, hogy szeret, akkor nem értem mi a gond...
2011. jún. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszike!Hat az,h neha olyan fura!Ha egyutt vagyunk akkor nem,de ha kulon akkor eszre veszem,akkor valahogy erzem,h valami baj es ha kerdem akkor csak annyi a valasz,h "semmi-semmi"!Amit nem hiszek el!!!
2011. jún. 6. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!