Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki adna tanácsot?

Figyelt kérdés
Mit tegyek rég leszoktam a körömrágásról (fél éve) és most hogy a barátnőm haza utazott vasárnap (nem maradt itt hétfőig hiába kértem) megint rám jött a körömrágás és nem tudom abba hagyni.Mit tegyek
2012. ápr. 3. 15:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
vágd le az ujjaid
2012. ápr. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Vicces vagy idióta
2012. ápr. 3. 15:10
 3/13 anonim ***** válasza:
Én is rágtam a körmöm. Közel 19 évig. Aztán láttam az utcán, hogy más lányoknak milyen szép körmei vannak, és elhatároztam, hogy én is ilyet akarok. Innentől kezdve volt motivációm a leszokásra. Ne próbálkozz izesített színtelen körömlakkokkal, meg krémekkel. Ez csak elhatározás kérdése. Ha stressz miatt van, akkor találj valamit, ami eltereli a figyelmed a körmödről és a problémákról.
2012. ápr. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Igen én is ilyen kence ficék nélkül hagytam abba de most rám jött ez miatt és nem tudom hogy hagyjam abba mert eddig fogpiszkálót rágtam de az sem segít:(.
2012. ápr. 3. 15:16
 5/13 anonim ***** válasza:
én is rágtam. de téged nem sokkol az a látvány, hogy szinte tövig be van rágva 1 köröm? és ott véres, szálkákban leválik, meg az ujjadról is ilyen bőrszálkák, meg bőr jön fel? :O
2012. ápr. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Tegyél rá műkörmöt. sima kamut, ha nem jó, festesd be mondjuk fradi színűre, akkor nem hiszik hogy homár vagy.
2012. ápr. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Próbálj meg arra gondolni, hogy mennyi betegséget elkaphat így a körmöd. Az egy dolog, hogy tényleg csúnya, de ha körömgombád lesz, akkor még csúnyább lesz, és arra drága is a krém.

ÉS tényleg, határozd el magad. Tarts ki a döntésed mellett, és amikor elkezdenéd rágni a körmöd, gondolj arra, hogy " NEM, TE ELHATÁROZTAD, HOGY NEM RÁGOD, ÉS TARTOD IS MAGAD HOZZÁ" Legyél kitartó, és akkor semmi sem állhat az utadba :)

Amúgy, ha nem fiú lennél, én is tanácsolnám a műkörmöt, nekem az is segített a leszokásban, mert a műkörmöt esélytelen lerágni.

Vagy ( ez csak vicc) fogorvossal csináltasd meg élesre a fogaidat, akkor tuti nem rágnád a körmöd. :D

Én drukkolok 19/L

2012. ápr. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ja és, az, hogy a barátnőd nem maradt ott hétfőig nem a világ vége. Emiatt igazán ne stresszelj. :) Inkább foglald el magad. Takaríts, hogy amikor legközelebb megy, akkor meg dícsérje, hogy milyen szép a lakásod.
2012. ápr. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
De hogy nem zavar.Szerinted miért hagytam abba?Csak most így rám tört és nem tudom mit csináljak.
2012. ápr. 3. 16:02
 10/13 A kérdező kommentje:
19/L sokat segítettél.KÖSZÖNÖM
2012. ápr. 3. 16:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!