Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Zavarna titeket, ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarna titeket, ha a párotok muszlim lenne?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 3. 02:38
 1/4 Moniquita-999 válasza:

Szia! A jelenlegi párom muszlim és egyáltalán nem zavar, bár igaz, hogy Kanadában született és nem annyira vallásos. Nagyon kedves és egyszerűen imádom a gyönyörű szemeit!

Sok rossz dolgot hallhatsz róluk, de én úgy gondolom, hogy nem altalanosithatunk, mivel minden nemzetben megvannak a rossz emberek. Persze azért nem mernek elmenni a hazájába vele, de szerencsére ezt nem is kérte tőlem. 2 és fel éve járunk és eddig semmi probléma nem volt a kapcsolatunkban.

Szóval szerintem nyugodtan vágj bele!

Ha lenne meg kérdésed evvel kapcsolatban írj privát üzit!:)

2012. ápr. 3. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Szia,

Az én párom is muszlim és nem zavar. Nagyon fontos, hogy tiszteljétek egymást. Ha két ember elég intelligens akkor nem a vallás lesz a gond a kapcsolatukban. Én hívő ember vagyok, de keresztény, ő muszlim. Az ő vallása az identitása része ahogy az én vallásom az enyém. Ezt mi a kapcsolatunk elején tisztáztuk. Ő sosem kéri tőlem, hogy legyek muszlim én sem tőle, hogy legyen keresztény. Megismerni egymás vallását fontos. Nekem van magyar nyelvű Koránom, olvastam is sokat belőle. Ő eljön velem karácsonykor, húsvétkor a templomba és karácsonyfát is együtt állítunk. A lényeg, hogy egy Istenben hiszünk.

Mindig azt mondtuk egymásnak, hogy az nagyobb baj lenne ha valamelyikünk nem hinne egyáltalán Istenben.

Szóval, szerintem fontos a kölcsönös tisztelet és szeretet.

2012. ápr. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

nekem is muszlim párom van én pedig katolikus vagyok és minden héten járok templomba is.

ahogy az utolsó válaszoló is írta az a lényeg számunkra is,hogy mindketten higyjünk Istenben vallásos szokásoktól függetlenül.a gyerekünk is ha lesz majd muszlim lesz,ezt kérte tőlem,ez sem zavar de nagyon nehéz lesz mivel én ugye katolikus vagyok.

köztünk amúgy a korkülönbség is nagy,de nem zavar ez sem.

én 19 vagyok,ő 34.

sokat dologzik sajnos külföldön (Európában),de ettől függetlenül jó kapcsolatunk van és nagyon szeretem őt.

2012. jún. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem zavar mert én is az vagyok :) így a legjobb, sokkal több a közös témánk.
2012. jún. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!