Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti nem lenétek féltékenyek ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti nem lenétek féltékenyek ha párotok masszírozna mást?

Figyelt kérdés
Ezt írta Úgy fáj a kezem! Most masszíroztam meg egy munkatársamat...
2012. márc. 29. 12:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
De!
2012. márc. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
attól függ h puncimasszázst csinált vagy nem...
2012. márc. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem. Ha okod lenne aggodalomra valószínűleg nem írta volna ezt. Ha egy munkatársat masszírozott, gondolom a munkahelyen akkor, ami azt jelentheti, hogy a vállát masszírozta. Nem tartom valószínűnek, hogy valami "nem ártatlan" dolog történt.
2012. márc. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
De!!!! Én féltékeny lennék... Ne masszirozgasson ő senkitsem rajtam kívül.
2012. márc. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
de
2012. márc. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
de.
2012. márc. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

attól függ....gondolj bele ha valakinek ez a munkája akkor az lehet h nap mint nap gyönyörű nőket is masszíroz....


a te esetedben a következő a kérdés!

- volt már ilyen vagy hasonló?

- szerinted lehet köztük valami?, tetszik a párodnak az illető?

- vajon csak a hátát meg a vállát masszírozta vagy esetleg puncimasszázs lett belőle???

- ésss téged masszírozott már meg valaha is??

2012. márc. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
65%

Főleg ha azonos nemű vállát. Háháááááá


Egyébként nő férfit és fordítva ne fogdosson semmilyen indokkal, kivéve, hogy a párja. Vagy rokon. És mondjuk őt maszirozza vállban az más.


23/N

2012. márc. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nem mindegy, milyen masszázs, kit masszíroz, milyen környezetben, miért és milyen körítéssel.


Pl, volt lakótársam lány haverja fent volt az albérletünkben. Fájt a háta, a srác mondta, hogy állítólag jól masszírozok, kérdezzen meg. Megkért, én megmasszíroztam a hátát (persze pólón keresztül), közben meg ott beszélgettünk lakótársakkal. Semmi féltékenységet nem okozott a párom részéről.


"Ezt írta Úgy fáj a kezem! Most masszíroztam meg egy munkatársamat..."

Ha ezt írta, akkor valószínűleg csak baráti alapon történt. Nem mondom, hogy boldog lennék tőle, de benne fel sem merült ebben semmilyen szexuális töltet, ha ilyen mellékesen megjegyezte.

2012. márc. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Hát neki nem ez a munkája nem tudom melyik munka társát masírozta .Ajánlom neki hogy ne más masszás legyen csak nyak hát .Hát én nem engedem más férfinak masszírozzon mert nyakamra érzékeny vagyok .
2012. márc. 29. 13:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!