Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mennyire vagytok féltékenyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mennyire vagytok féltékenyek?

Figyelt kérdés
Ha a barátotok/barátnőtök bulizni megy, féltékenykedtek? Az én barátom már régebben lebukott, hogy lányokkal flörtölt..aztán mikor kiderült abbahagyta (legalábbis nem tudok róla) de azóta is az idegbaj kerülget ha bulizni megy.. persze próbálom nem mutatni, de valami akkor eltört bennem és nem bízok benne.. :( 4 éve vagyunk együtt, és kb 1 éve van ez.. Én nem is járok szórakozni már egy jó ideje,inkább vele vagyok amikor csak lehet.. Ti hogy álltok ezzel?

2012. febr. 29. 18:01
 1/8 anonim ***** válasza:
simán elengedem bulizni. bár féltem, tudom, hogy nem csinál semmi rosszat
2012. febr. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Most épp sehogy, mert nincs kire féltékenynek lennem, de amikor volt párom, elengedtem, mert ha meg akarja tenni úgy is megteszi.
2012. febr. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Ditta323 ***** válasza:
Ha éjjeles vagyok akkor mehet :)
2012. febr. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ez igaz, a bizalmon alapszik minden.. de ha már egyszer megtette ezt akkor megteheti többször.. nagyon sok pasit ismerek, akiknek van barátnőjük, és megcsalják a barátnőjüket, azok pedig naívan bíznak benne.. én nem szeretnék így járni.. Azzal van a legnagyobb problémám ha megteszi, és nem tudok róla.. :(
2012. febr. 29. 18:08
 5/8 anonim ***** válasza:
Mocskosul féltékeny vagyok, :) de próbálom a lehető legszebben tálalni annak, akivel vagyok. Szóval azért nem mennék utána titokban meg ilyenek.
2012. febr. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Alapvetően semennyire, csak ha okot adnak rá.

Pl barátomra nem voltam féltékeny, míg rá nem jöttem, hogy az exe fúr minket, mint állat. Azóta kb. ölni tudnék a csaj gondolatára, de igyekszem kordában tartani ezeket.

Bulizni nem szokott menni, de ha nagyon akarna, akkor menjen. Idegen csajok nem érdekelnek, azoknál tudom, hogy jobb vagyok neki, csak ez az ex irritál, de ő valami brutálisan.

2012. febr. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha régebben tudod,hogy flörtölt,nem csoda,hogy elég féltékeny vagy.

A mostani barátomnál teljes a bizalom,igy persze aggódok,de kibirom.

Az elöző barátom megcsalt,én megbocsátottam de onnantól nem volt már az igazi.Nagyjából akárhová ment állandóan hivogattam,ideskedtem,féltékenykedtem.Ha elment bulizni otthon sirtam éjszaka,nem birtam aludni reggelig,majd szétvetett az ideg.

Borzalmas volt,de nem tudtam vele mit csinálni.:S A végén inkább szakitottam.

2012. febr. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha ez már felmerül benned, akkor annak oka van. De nem azért mert megcsalnak, hanem mert magadban nem bízol. Keress olyat aki mellett teljesen rendben érzed magad.
2012. febr. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!