Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti nem lenétek féltékenyek ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti nem lenétek féltékenyek ha párotok masszírozna mást?

Figyelt kérdés
Ezt írta Úgy fáj a kezem! Most masszíroztam meg egy munkatársamat...
2012. márc. 29. 12:46
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nyilván ha olyan szituban történt volna, akkor nem számolt volna így be neked róla. Nem kell minden apróság miatt féltékenykedni, ettől gyakran mennek tönkre kapcsolatok.
2012. márc. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

a féltékenység csak az, az természetes..mindenki az lenne....


DE! sok olyan eset van amikor nem kell...ha te is ismered mondjuk az illetőt és nincs vele bajod, vagy ha régi haver régi kolléga, és tényleg csak a háta vagy nyaka volt...sokmindentől függhet...


Szóval nem feltétlen azt jelenti h "húú meg is csalna" mert ugye ez a fő gond...:)


féltékeny lehetsz nyugodtan....de nem biztos h ezért össze kéne veszni! mert lehet felesleges lenne...

27/f

2012. márc. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Hát nekem volt olyan, hogy egyik fiúbarátom aludt nálunk (nem egy városban lakunk) és este beszélgettünk, szó volt a masszírozásról és akkor kérdezte, hogy megmasszírozzon-e. Aztán hát miért ne..ebben szerintem nincsen semmi. Megmaszírozta a hátam, pedig neki volt/van barátnője, akit tudom, hogy nagyon szeret és én sem akarok tőle véletlenül sem többet, csak barátok vagyunk:) Az más kérdés, hogy a barátnőjének erről biztos nem számolt be..:D mert tuti hogy ő is egyből féltékenykedne, de tényleg alaptalanul..:) Szerintem fölösleges..engem nem zavarna ha lenne párom, és megmasszírozna egy másik lányt, főleg ha tudom hogy engem szeret..:) Bizalom kérdése..:)
2012. márc. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!