Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, ha szeretem, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha szeretem, hogy féltékenyek rám?

Figyelt kérdés

Mikor kiderül, hogy egy-egy fiú barátom barátnője miattam rendez féltékenységi jelenetet én büszke vagyok magamra. :D Nem nyomulok a fiúbarátaimra főleg nem ha barátnőjük is van. Csak néha a fülembe jut, hogy a nőjüket zavarja, hogy velem töltik néha az időt. Ha féltékenyek akkor valamit nagyon jól csinálok :D

Ti hogy vagytok ezzel? Én ezt egyfajta dicséretnek fogom fel.


2012. febr. 28. 19:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én nem rendelkezem ilyen jellegű problémákkal.
2012. febr. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Büszke?.. Te tudod. Csak úgy nem szokása az embereknek féltékenykedni valakire. Általában van oka. (pl: te túl közvetlen, vagy a barátjával vagy túl "nyomulós" vagy, esetleg tudja, hogy régen bejöttél a srácnak)

A helyedben nem örülnék, hogy miattam megy a cirkusz és pláne nem dörgölném mások orra alá.

2012. febr. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én a helyedben nem lennék rá büszke...
2012. febr. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, nekem legyezi az egómat, ha riválisnak tartanak. :D Szerintem ez normális :D És ha egy lány hisztizik egy sima lánybarát miatt akkor ott már valami alapból rossz. :D Sokkal régebb óta ismerem a srácokat mint ők és nem fogok miattuk kevésbé közvetlen lenni pár régi baráttal :)
2012. febr. 28. 19:22
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy csak ő tehet róla (kedves kérdező) mint pl. 2. kommentelő írtad azt is, hogy "régen bejöttél a srácnak.."

Na, igen! Ez is lehet.. és az szerintem nem az ő hibája. Hasonló helyzet fordult elő velem is. Én az elején teljesen fel voltam háborodva, amikor visszahallottam, hogy egy tök idegen csaj még ki volt rám akadva, mert a pasija írt nekem egy szivecskét facebookon. -.- (én erre nem reagáltam.) És nem is ismertem egyiküket se, csak látásból. :| Szóval néztem egy nagyot. Nem örültem neki, de azt sem értettem, hogy a csaja engem kezd el szapulni, hogy nyomulok a pasijára "hülye r*banc" jelzőkkel illetett a hátam mögött, meg hogy "jól kip*cs*z" meg hasonlók... Hát csak gratulálni tudok az ilyen embereknek. Aztán szerencsére leszálltak rólam. Ez mondjuk elég durva volt.. De hasonló helyzetek is előfordulhatnak. Ha a srác szerelmes a lányba, nem feltétlenül kell a lány közeledése. Emellett a kis "butácska" fiú megemlítheti a barátnőjének a lányt, aki rögtön féltékeny lesz... Nem tudom. Teljesen attól függ, hogy milyen a helyzet. Amúgy nekem is nagyon sok fiú barátom van, és van olyan is akinek van barátnője. Szerintem ha hisztizne, hogy mit van velem, már rég kidobta volna, mert nem szereti a hp-ket. Meg szerintem sokan... Ha úgy érzed nyomultál, akkor igen, a te hibád. De ha nem nyomulsz rájuk és tényleg csak haverjaid, szard le a kis csajt, hogy mit gondol, mert akkor szegény srác egyszer úgyis megunja.. :)

2012. febr. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Hát épp ezaz! Valószínűleg érzékelteted is velük, hogy ők hozzád képest "semmik", te nem tűnsz el a srácok életéből de ők igen, régebb óta ismered őket. TE versenyzel velük, ők meg így reagálják le. Szerintem te vagy az, aki féltékeny- de az összes létező fiúbarátjára és ezért esik annyira jól ha valakinek nem tetszik a helyzet.

Ez nem dicséret. El kellene gondolkodnod, hogy esetleg te állsz rosszul hozzájuk.

(Zárójelben megjegyzem, igenis változtatnod kell a beszédstílusodon ha a lány is ott van. Nem szabad kirekeszteni és engedni, hogy kívülállónak érezze magát- pláne úgy, hogy egy másik lány miatt..)

2012. febr. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Most olvasom az előző kommented. Nagyon jól teszed. (előző voltam)
2012. febr. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
azaz a 19:30-as, csak megelőztek :D
2012. febr. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
remélem egyszer kamatostul kapod vissza ;)
2012. febr. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ahhoz, hogy 'jó csajnak' érezd magad egyáltalán nem kell, hogy féltékenykedjenek rád.

Nekem főleg fiú barátaim vannak/voltak és szerencsére nem sok féltékeny barátnőjük volt, de ha igen az engem kifejezetten zavart. Pláne ilyenkor szegény srác mi a szöszt csináljon? nyilván az ő dolga a barátnője lelki egyensúlya, de akkor is nem gondolod, hogy roszul érinti őket, hogy a barátnőjüket zavarja ha a barátjukkal vannak, ki szeretné a barátját ilyen helyzetbe hozni?

2012. febr. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!