Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, szeretem, de neki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tikana kérdése:

Mit tegyek, szeretem, de neki nem kellek?

Figyelt kérdés

Szeretek valakit, de hihetetlenül. 2 évet voltunk együtt, nagyon boldogan. De én megkattantam. Történtek dolgok az életemben, amit nem tudtam feldolgozni, Ő sem tudott segíteni és a kapcsolatunk rossz irányt vett. Elkezdtem hazudozni neki,... Nem csaltam meg vagy ilyesmi, nem tudom miért tettem amit tettem. Valószínűleg segélykiálltások volak. Szakítottunk, de kb 2 hetente 10 percet telefonon beszélgettünk. Egész jól váltunk el. Ha nem hívtam érdeklődött utánam a barátaimnál, szóval éreztem, hogy fontos vagyok neki. Jelenleg (kb 1 hónapja) nem veszi fel a telefonját, nem válaszol az üzeneteimre. Zaklatni nem akarom. De megőrülök úgy fáj, és nem tudom mit tettem már megint... Kérdeztem, de válasz nincs. A közös ismerősök sem tudnak semmit. Nem olyan választ szeretnék, hogy felejtsem el. Tudom ezt kell tennem, de nem tudom hogyan... Nem tudok hirtelen mást szeretni, lenne miért haragudnom rá, de ebbe sem tudok belelkapaszkodni. Próbálom eltölteni a napjaimat, hogy ne gondoljak rá, de reggel 4-kor mindig az ébreszt, hogy róla álmodom és nem tudok visszaaludni. Valakinek tapasztalata, ötlete?

27L


2012. febr. 26. 11:32
 1/6 anonim ***** válasza:

Viszonylag tapasztalatlan vagyok ehhez, de gondoltam megosztom a véleményem. Ha te kattantál be, nem lehet, hogy picit elege lett? Egyébként mindig jól jön egy személyesen megkeresés, amikor bocsánatot kérsz azért amiért hazudtál neki, és elmondod neki őszintén hogy hiányzik neked.. :) Sok sikert!

19/F

2012. febr. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Bocsánatot kértem tőle a hazugságokért, és elfogadta anno. Igen, valószínűleg besokallt tőlem...és csak el akar felejteni. Küldjek neki egy sms-t, hogy hiányzol? Vagy szeretlek? Nekem is ezen jár az eszem...

Még annyi, hogy el volt síelni és mikor visszajött döntött úgy, hogy elege van. Én a beteg édesanyját többször látogattam közben, mert az intenzíven feküdt és nem volt vele senki. Lehet tolakodónak érezte, vagy csak megláztam vele? Hisz neki lett volna mellette a helye... Nem tudom, olyan zavaros az egész... Tudom, hogy egy pár nem leszünk többet. Csak nem akarom teljesen elveszíteni.

2012. febr. 26. 12:41
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez még elég sokáig el fog húzódni, ha igazán szeretted. Mi már több mint fél éve szétmentünk az exemmel, de még most is vannak szar napjaim, mikor hiányzik, vele álmodom, elborítanak az emlékek. Szar, de nagyon apránként jobb. Nem tudom ezt másképp megfogalmazni neked. Azt ne várd, hogy egyik napról a másikra jobban leszel, ez nem úgy megy. Nekem az első 3 hónap volt az, amit tényleg senkinek nem kívánok és utána lettek jobb időszakaim. Először csak rövidek, de aztán egyre hosszabbak. És ez hullámzott, váltakozott. Legutóbb már hetek teltek el, hogy nem fájt a hiánya, de aztén elég egy álom vagy akármi, és megint hiányzik, de már ezek a szakaszok is rövidülnek. Kitartást kívánok neked. Sajnos nagyon úgy tűnik, hogy téged már nem akar, azért szívódott fel. A legjobb amit tehetsz, hogy szépen, 100%-ig ignorálod őt az életedből minden tekintetben, nem keresed, letiltod mindenhonnan, én még a közös haverok postjait is bannoltam fb-on, hogy ne lássam a kommentjeit. Csak így működik... Utána pedig szépen kivárod, míg enyhül a fájdalom, aztán egyik nap arra ébredsz, hogy már nem fáj annyira és képes vagy újra örülni olyan dolgoknak is, amihez Neki már nincs köze. És egyre több ilyen nap lesz. Fel a fejjel, jobb lesz, meglátod egy idő után:)


26 N

2012. febr. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi :-)

Tehát titkos recept nincs, csak bírjam ki :-(

Már van 1-1 jobb napom, de tényleg szörnyű...

2012. febr. 28. 16:16
 5/6 anonim ***** válasza:
Hiába szereted, ha ugy érzed, hogy nem szeret téged akkor márnincs mit tenni ésha nem keres akkor okkal nem keres nem akar veled beszélni, ha szeretésmégis hiányzol neki akkor meg keresni fog hidd el!
2012. febr. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Írtam neki, 2x is, de semmi... Az sms-ben leírtam, hogy csak nem akarom, hogy így legyen vége, próbáljuk normálisan normálisan lezárni...Kegyetlen, nem?
2012. márc. 7. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!