Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tudnátok olyan idézetet írni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok olyan idézetet írni ami arról szól hogy nagyon szeretem, bármit megtennék érte de nem kellek neki?

Figyelt kérdés
14 éves fiu vagyok. van egy csaj akivel nagyon jóba voltam és miután megmondtam neki h mit érzek iránta megromlott a kapcsolata pedig régebben ugyvolt h esélyem van nála. Ehhez kéne egy idézet.
2011. dec. 6. 20:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyszer fent, egyszer lent.
2011. dec. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

"Hiába nézek szépen,

Hiába tettem és teszek bármit?

Neked mi az ami számit?"

2011. dec. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
"Nagyon szeretem, bármit megtennék érte, de mégsem kellek neki."
2011. dec. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Addig nem szabadulhatok meg tőled, amíg nem adsz olyan választ, amit meg tudok érteni. Ami logikus. Mert az, hogy nem szeretsz, érthetetlen, illogikus és... jogtalan. Honnan van jogod arra, hogy ne szeress engem?


Ah nem tudlak elkerűlni,

Mert szivemben vagy;

S szép, mint hajnal szép világa,

De - kegyetlen vagy.


Ha volna is bennem egy csepp önteltség, ha egyáltalán volt, annak is ma befellegzett. Titokban mindig azt hittem, azt reméltem, a sok ezzel ellentmondó látszat ellenére, hogy egy kicsit szerelmes vagy belém. Bocsáss meg. Ez azt jelenti, hogy még én is félreértem a barátságot. Ma végképp meggyőztél, hogy én is épp olyan buta liba vagyok, mint a többi. És hogy neked szabadság, nagy, állandó, cselekvő szabadság kell, és nem akarsz lelki klinikát nyitni az ilyen nyavalyásoknak, mint én.

2011. dec. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Volt egy lány, és úgy éreztem, mindent megtennék

Próbálkoztam mindennel, hogy randit kérhetnék

Elmúlt egy pár hosszú hónap, semmi nem történt

Szépen lassan ejtettem és hagytam bármily szép


A másik osztályban volt, minden nap csak néztem őt

Kétség nem fér hozzá a Földön ő a legjobb nő

Nem voltam egy gazdag forma, értettem, hogy miért

Miért nem kellettem és miért nem vette észre még

2011. dec. 7. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az álmomban az enyém vagy, mert az életemben az álmom vagy :)


Ne a szépet keresd hanem a jót, mert a szép nem mindig jó, de a jó mindig szép :)


Tudod mit jelent szeretni valakit? Amikor kérdi büszkén letagadni?

Mindenhol őt keresni várni, s mikor jön közömbös arcot vágni...


Semmibe vesszük azt aki rajong értünk, de rajongunk azért aki tudomást sem vesz rólunk. Azt szeretjük aki bánt minket, és azt bántjuk aki szeret...



J.

2011. dec. 7. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Te látót szeretsz,

Én vak vagyok"

W. Shakespeare

2012. febr. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!