Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha még mindig szeretem?

Figyelt kérdés
Van egy srác, kb. 1 hónapot jártunk, de szakítottam vele meggondolatlanságból. Azóta én kértem hogy próbáljuk meg újra de szerinte jobbak vagyunk barátként. Így úgy döntöttem, hogy akkor kicsit szüneteltessük a beszélgetésünket, hogy elfelejtsem. Ez pár napig sikerült is de aztán beszélni keztünk és ő akarta újra kezdeni. De neki úgy jött le, hogy túl vagyok rajta így ez is elmaradt :S ezután megint nem beszéltünk és én elmentem hozzá, hogy beszéljük meg. De nem kezdtük újra hanem barátok maradtunk. Én jól éreztem magam utána is vele de érzem hogy hiányzik..most mit tegyek?
2012. febr. 25. 18:59
 1/3 anonim válasza:
Szerintem,mond el neki,hogy mit érzel,kérdezd meg tőle is,hogy ő hogyan gondolja.Ha hiányzik neked akkor nagyon szeretheted őt,remélem ez nála is így van:))
2012. febr. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tudja, hgy szeretem és hogy újrakezdeném, de ő fél hogy megint ez lesz..erőltetni meg nem karaom mert nem szeretném, hogy azért járjon velem mert kényszerítem :/ pedig érzem hgy jó páros lehetnénk.
2012. febr. 25. 19:30
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszerűen csak megijedt attól, hogy megint otthagyhatod.. beszéljétek meg és nem kell ennyi szüneteltetés, ez sem tesz jót a kapcsolatotoknak. Többet beszéljetek, rendszeresen, lehet hogy így könnyebb lesz neki is és neked is újra kezdeni! :)
2012. febr. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!