Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit tegyek? Nem tudom eldönten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Norbi910327 kérdése:

Mit tegyek? Nem tudom eldönteni mert annyira szeretem!

Figyelt kérdés
2 éve vagyok együtt a barátnőmmel én szeretem nagyon szinte együtt lakunk de ő megcsalt igaz 1 csók volt én megbocsájtottam neki mert arra kért és most meg azzal jön hogy már nem nagyon szeret és szakítsunk mert azt a fiút szereti akivel megcsalt de én nem tudom elfelejteni, mert nagyon szeretem és minden nap együtt vagyunk. Mit tegyek?

2012. febr. 24. 03:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem nem úgy tűnik, hogy lenne választási lehetőséged. Ki kell dobnod.


21F

2012. febr. 24. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha azt mondja nem nagyon szeret, akkor miért nem hagy el?? Nem értem...Miért tőled várja, hogy szakíts vele? Én ezt megkérdezném azért tőle.
2012. febr. 24. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
ennyi kidobott 1 mocskos cig*ny miatt pff nem baj hétfőn jol elverem megérdemli... köszi azér :(
2012. febr. 24. 22:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!