Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tudom eldönteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom eldönteni hogy szerelmes vagyok e valakibe, vagy csak egyszerűen, barátként szeretem? 17L

Figyelt kérdés

A szitu az, hogy van egy nálam 10 évvel idősebb pasi. Néha szoktunk beszélni, köszönőviszonyba vagyunk inkább. Jól néz ki meg minden, ha látom, elkezd őrölten verni a szivem, a fellegekben járok, de ha belegondolok abba hogy esetleg járnánk vagy több.. akkor nem.. Akkor az nem megy... Ez azért van mert tudom hogy jóval idősebb nálam, vagy tényleg csak barátként tekintek rá?

Eetleg éretlen vagyok egy kapcsolathoz?


2009. jún. 18. 12:35
 1/6 anonim ***** válasza:
A szíved mást diktál mint amit a józan eszed mond neked, hogy költői legyek, de jobb is.. 17l+27f .. hááát szerintem még várj vele.. később már nem fog olyan soknak tűnni ez a 10 év
2009. jún. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is teljesen így vagyok nem tudom eldönteni. És nálam nem szoktak ekkora korkülönbségek lenni. Félek attól hogy csalódok mint már annyi emberben.
2009. jún. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

az én véleményem az hogy esetleg téged zavar a mások véleménye, egyik barátnőm is ilyen, bár közte és a fiú között csupán 2 év van de idegesíti az hogy mit szólnának a többiek, és ő sem érzi még magát késznek egy kapcsolatra

te sztem félénk vagy és nem mersz kezdeményezni, és lehet ha ilyenekre gondolsz hogy éretlen lehetsz még a kapcsolatra akkor sztem az vagy.. :/

de lehet tévedek és tényleg a korkülönbség a baj, nemtom, nekem ez a véleményem :)

remélem segítettem valamit

2009. jún. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De én nem akarok járni vele szerintem... vagy nem tudom :O Épp ezaz.. De ő velem meg biztos hogy nem:) Akkor ez valami plátói szerelem lenne?
2009. jún. 18. 12:41
 5/6 anonim ***** válasza:

lehet csak ilyen pillanatnyi rajongás, majd elmúlik :)

sok ilyen van

2009. jún. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
de már másfél éve ez van:S
2009. jún. 18. 14:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!