Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek, hogy mondjam meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, hogy mondjam meg neki hogy szeretem?

Figyelt kérdés
Van egy srác , és szerintem tetszek neki de nem tudom hogy tudjam meg biztosan.Mert én tőle is szeretném hallani de nem tudom , hogy csináljam.Lécci adjatok ötleteket , hogy hogy lehetne kideríteni hogy biztosan tetszek-e neki.Mert azt nem szeretném , hogy odamegyek hozzá és közlöm vele hogy szeretem.Tehát szépen kérlek titeket adjatok ötleteket!Léccives normális válaszokat!Elpre is köszönöm!
2012. febr. 23. 10:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Lécci = Légyszí

Amúgy meg meg, mivel lenne jobb, ha tudnád, hogy tetszel-e neki vagy sem?

2012. febr. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem azért írtam ki a kérdést hogy magyarórát tarts.biztos vagyok benne hogy volt olyan hogy te is elhibáztál 1-2 szót.am meg attól lenne hogy hogy nekem tetszik a srác.ezért akarom megtudni.
2012. febr. 23. 15:09
 3/3 anonim válasza:
Attól függ mennyi időt tölt veled és mennyit a többi lánnyal, ha veled többet akkor kedvel
2012. febr. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!