Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Hogyan mondjam el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Hogyan mondjam el neki hogy szeretem?

Figyelt kérdés
Van egy fiú az utcánkban, velem egyidős. Mióta ismerjük egymást, barátok vagyunk, már vagy 7 éve. Minden nap, amikor jó idő volt, együtt bicikliztünk, meg átjártunk egymáshoz. Mostanában keveset találkozunk a suli és a hideg, rossz idő miatt. Viszont mivel rég nem láttam, és a napokban találkoztam vele, csak most jöttem rá, hogy szeretem. Az a baj, hogy nem tudom mit, mondjak neki, mivel sosem jött a szerelem szóba, és csak barátként tekint rám. Mit mondjak neki, hogy ne tegyem tönkre a barátságot, de tudassam, vele, hogy szeretem?
2012. febr. 13. 19:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem egy kapcsolatban a legfontosabb az őszinteség és nyíltság... Mindegy, hogy baráti, vagy szerelmi, de ki kell mondani, amit az ember érez, mert az elfojtott vágyak, gondolatok csak mérgezik a dolgot...
2012. febr. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tudod én is csaj vagyok, és ha rám hallgatsz nem vallod be. Szerintem az első lépést megtenni a fiú dolga, és mivel mostanában úgysem találkoztok olyan gyakran, majd elfelejted:) Hidd el ha tetszel neki lépni fog.

15/L

2012. febr. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
persze... elfelejti, mikor egy utcában laknak. az úgy elég nehéz dolog sztem :D
2012. febr. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ráadásul 2 üres telek van közöttünk :)
2012. febr. 15. 14:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!