Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondjam meg neki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg neki, hogy szeretem?

Figyelt kérdés
Van egy barátom akivel ismerjük egymást úgy 1 éve de csak barátok voltunk.. Aztán lefeküdtünk egymással egy buliba és ez így rendszeressé vált és megbeszéltük hogy semmi érzelem csak szex.. Most viszont beleszerettem (jézusom kb. mintha a Barátság extrákkal c. filmbe csöppentem volna), de tudom, hogy ő nem érez viszont.. Hogy mondjam meg neki, hogy én igen? Szerintetek ezzel vége lenne mindennek? L/19
2012. jan. 12. 00:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha tovább folytatódik csak magadnak ártasz. Mondani könnyű, megtenni már nem, de az lenne a helyes ha megmondanád neki, hogy neked ez így nem megy, mert bele szerettél. Kitudja, lehet ő is táplál némi érzelmet, ha meg nem és pl folytatjátok.. akkor csak ismételni tudom önmagam.. csak sérülsz..
2012. jan. 12. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm első válaszoló, igazad van, hogy csak sérülök.. Azzal is sérülök, hogy folyton rá gondolok, sms-eket írok neki, ő meg soha nem válaszol, és ha találkozunk, akkor se beszélünk túl sokat...
2012. jan. 12. 00:07
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát ha csak nem ilyen az alap természete, akkor semmi jót nem tudok mondani.

Külső szemszögből nézve valószínűleg észrevette a változást rajtad, és nem akar tőled semmit, ezért próbálja így a tudtodra adni, hogy nem viszonozza az érzelmeket.

Remélem tévedek és rosszul látom a dolgokat:S

2012. jan. 12. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor a gyerekes, de jól bevált módszerhez, az ignoráláshoz folyamodok..:) Ha ír, nem írok vissza, ha hív, nem veszem fel.. Ha egy ideig nem látom, talán elmúlik a dolog, nemde ?! :)
2012. jan. 12. 00:12
 5/6 anonim ***** válasza:
elég gáz az egész alapból... haverral szexelni? nah mindegy... arra nem gondotál, hogy egyszerűen megmondod ami van? mint a normális emberek?
2012. jan. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Köszönöm, akkor a gyerekes, de jól bevált módszerhez, az ignoráláshoz folyamodok..:) Ha ír, nem írok vissza, ha hív, nem veszem fel.. Ha egy ideig nem látom, talán elmúlik a dolog, nemde ?! :)"


Na, az értelmes facebook generáció.


Miért kell a jó kis szexkapcsolatokat elcseszni a hülye érzelmekkel? Aztán majd sírsz, hogy mással dug, de meg egyedül maradsz.

Ha nekem egy csaj benyögné egy ilyen után, hogy szeret, kiröhögném, mert eddig sem tudott semmit hozzá tenni az életemhez a testén kívül.

2012. jan. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!