Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondjam el neki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el neki, hogy szeretem?

Figyelt kérdés

mit mondjak, és hogyan..... ez nehéz, na mindegy :)

eddig 2szer találkoztunk, így baráti társaságben és szilveszterkor sok ital után smároltunk... elég hosszan, eddig nem akartam tőle semmit, de most már hiányzik és először magamnak se akartam bevallani hogy belezugtam, de sikerült méghozzá nagyon,

szerintem nem akar tőlem az ég világon semmit, de azért el akarom neki mondani, 1 mert így megkönnyebbülök és 2 mi van ha mégis ugyhogy légyszi segítsetek


2012. jan. 7. 17:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Mond neki azt például, hogy szeretlek. :D
2012. jan. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

akkor mond,


valami olyasmit..hogy szia szerinted te olyan pasi vagy akit én sokkal jobban meg akarok ismerni és te is engem?

2012. jan. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 /Anita_'94/ ***** válasza:

''eddig

nem akartam tőle semmit, de

most már hiányzik és először

magamnak se akartam bevallani

hogy belezugtam, de sikerült

méghozzá nagyon''

Kb ezt mond el neki.

Amúgy felesleges ezen aggódnod, nem olyasmit kell bevallanod, hogy megölted a kutyáját. Csak bátran mond a szemébe :)

2012. jan. 9. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Miből gondolod, hogy nem akar tőled semmit? Szerintem mondd el neki, úgy a legtisztább. Mondd el neki, hogy mennyire hiányzik, és hogy szereted, őszintén beszélj neki az érzéseidről és nézz mélyen a szemébe. Így tudni fogod a reakcióit. Mindenképpen személyesen beszélj vele, az mindig jó pont egy lánynál.
2012. jan. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2x találkoztatok, és ennyire belezugtál?
2012. jan. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Elmondtad neki? Hogyan reagált? Kíváncsi vagyok, mivel én is hasonló cipőben járok! :)
2012. jan. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne terveld ki... Ahogy jön, mondj el mindent neki öszintén... Akkor meglátod majd...
2013. febr. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!