Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért szeretem még mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szeretem még mindig azok után?

Figyelt kérdés

Nem értem. Egyszerűen nem tudok ki szeretni belőle :/ Pedig elég rosszul beszélt velem , meg elhordott mindennek is, de utána elnézést kért, de ez már megszokott ála:// Nagyon féltékeny amit én már persze nem birtam, de ő hagyott el, már pontosan nem is tudom miért. De én meg még mindig nem tudok túl lenni rajta, igaz, hogy kb egy hónapja nem vagyunk együtt, de rednszeresen beszélünk. Folyton arra gondolok , hogy mennyir ejó lenne ha megcsókolna, viszont van, hogy nem akarok oda menni hozzá, de van mikor igen, ha a csókra gondolok. Ez miért van? Már annyiszor kértem hogy változzon meg és ha még egyszer lehord, nem megyek vissza hozzá, de szeretem:// azt mondtam neki, hogy gondolkodok még, meg majd meglátjuk mi lesz. Más azt mondta hülye vagyok, ha hagyom magam megint. De olyan erősen szeretem, hogy nem igaz...És nincs más aki szerelmileg érdekelne, meg aki akarna most...én így látom. Mit tegyek most? Mi a jó megoldás?

Köszi aki ír. És ti hogy vagytok más csajjal?

Igen, a másik, hogy értéstek, ő is csaj én is...és kérlek ne szóljatok le, kéne valami tanács.

Ja és sosem csaltuk meg egymást, de nála a féltékenység átlépett arra az oldara, hogy elég...


2012. febr. 22. 18:51
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Több mint másfélévig voltunk együtt...
2012. febr. 22. 18:55
 2/11 anonim ***** válasza:
Akkor ideje más után nézni,
2012. febr. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
van olyan amikor nagyon szerelmes vagy, de a másik nem bánik jól veled, Te őszintén, teljes szívvel fordulsz felé, de ő csak játszik veled és szemétkedik... Na itt kell erősnek lenni és elhagyni az ilyen embert, mert ő nem érdemel téged meg! Ne az érzelmeidre hallgass, hanem az eszedre! Nekem is volt egy pasi akibe nagyon szerelmes voltam, de éreztem, hogy ő ezt nem viszonozza és elhagytam, pedig ő még velem akart volna lenni! Naná ez így baromi jó meg kényelmes volt neki, de azt gondoltam, hogy én ennél többet érdemlek és nem fogok egy olyan emberrel lenni, aki nem becsül meg! Egy hónapig csak feküdtem, szenvedtem és még 3 év múlva is eszembe jutott, de nem bántam meg... Inkább tovább álltam és keresek olyat aki ugyanúgy érez irántam, ahogy én őiránta. Szerintem tedd Te is ugyanezt!
2012. febr. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi, hát igen ezt kéne tenni, de és hogyha megváltozik és tényleg minden más lesz? Mert én addig nem nagyon akarok megint kezdeni vele, amig nem látom, hogy tényleg akar-e. Ma is mondtam neki, hogy látni akarom 7 vége jó lesz? erre mondja, most menjen el a 7 végém?:// mondom, jo akkor én többet nem akarok vele lenni...de hát igen:// csak rossz...de nem hamarkodok el semmit.
2012. febr. 22. 19:17
 5/11 anonim ***** válasza:
ne hagyd magad alázni! és Ne vesztegesd idődet arra, aki nem tart téged érdemesnek arra,hogy veled töltse!!!! nem fog megváltozni hidd el! vagyis ideig óráig lehet, hogy fog,de csak akkor amikor elveszített. ha újra visszaszerez megint ugyanolyan lesz, mint előtte! de aki szeret az akkor is szeret amikor vele vagy és kimutatod az érzéseid. lehet, hogy rossz ezt hallani, de szerintem Te többet érzel iránta, mint ő irántad, úgyhogy légy erős és sz..d le, de nagy ívbe!!:)
2012. febr. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ez mondjuk szerintem is igaz, hogy én őt jobban szeretem mint ő engem. De ő nem látja hogy én szeretem vagy nemakarja látni?
2012. febr. 22. 19:29
 7/11 anonim ***** válasza:
de igen biztos, hogy látja sőt!! tudja, hogy hatalma van fölötted azért is ilyen veled,mert hagyod. érzi, hogy bármit megtehet Te úgyis ott leszel neki, mert szereted! DE SAJNOS "Hogy szerelmes vagy, az nem ok arra, hogy szeressenek." ezt nem lehet irányítani és ebbe nem hibás. nála nem alakult ki az ami nálad igen! keress olyat akinél ki fog!
2012. febr. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hát lehet, hogy igazad van:// de hol találok ilyen lányt aki szeretni fog annyita mint én őt? Mert ő szeret, vagyis ahogy "futott "utánam meg mondta is...de ez h nem akar látni nem füg össze...de azt mondta most h a szakitás miatt nem akar...Hát nem tudom. Meg hol találok olyan csajt, aki olyan mint én? Nincs sok, vagy csak én nem találok:D
2012. febr. 22. 19:37
 9/11 anonim ***** válasza:
hát ezt a kérdést már sok ember feltette magának, nem egyszerű! majd megtalálod idővel szerintem! én is ebben reménykedek! ne add fel és akkor teljesülhet szerintem. egyébként hány éves vagy?
2012. febr. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

19-et mondok, hogy ne "ismerjenek " rám :D de amúgy közel az igazihoz:D éste?

És köszi hogy irsz :))

2012. febr. 22. 19:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!