Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért szeretem még mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szeretem még mindig azok után?

Figyelt kérdés

Nem értem. Egyszerűen nem tudok ki szeretni belőle :/ Pedig elég rosszul beszélt velem , meg elhordott mindennek is, de utána elnézést kért, de ez már megszokott ála:// Nagyon féltékeny amit én már persze nem birtam, de ő hagyott el, már pontosan nem is tudom miért. De én meg még mindig nem tudok túl lenni rajta, igaz, hogy kb egy hónapja nem vagyunk együtt, de rednszeresen beszélünk. Folyton arra gondolok , hogy mennyir ejó lenne ha megcsókolna, viszont van, hogy nem akarok oda menni hozzá, de van mikor igen, ha a csókra gondolok. Ez miért van? Már annyiszor kértem hogy változzon meg és ha még egyszer lehord, nem megyek vissza hozzá, de szeretem:// azt mondtam neki, hogy gondolkodok még, meg majd meglátjuk mi lesz. Más azt mondta hülye vagyok, ha hagyom magam megint. De olyan erősen szeretem, hogy nem igaz...És nincs más aki szerelmileg érdekelne, meg aki akarna most...én így látom. Mit tegyek most? Mi a jó megoldás?

Köszi aki ír. És ti hogy vagytok más csajjal?

Igen, a másik, hogy értéstek, ő is csaj én is...és kérlek ne szóljatok le, kéne valami tanács.

Ja és sosem csaltuk meg egymást, de nála a féltékenység átlépett arra az oldara, hogy elég...


2012. febr. 22. 18:51
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Hasonló cipőben jártam én is. Szerettem a párom, meghalni is meghaltam volna érte, de ő semmibe vett, hülyét csinált belőlem, nem érdekeltem, és lehettem én bármilyen rendes vele, és még sorolhatnám. A legrosszabb az, amikor azt láttam, hogy más nővel van, egy szajhával, és vele boldog, vele jól viselkedik. Velem miért nem tudott? Ezt nehéz volt megérteni! Aztán lassan múlt az idő. Ahogy az lenni szokott, minden egyes könnycsepp megbosszulja magát azon, aki okozta.
2012. márc. 5. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!