Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan legyek túl rajta? Még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek túl rajta? Még ezek után is nagyon szeretem.

Figyelt kérdés

5hónapja lennénk holnap együtt a barátommal.

Szakítottunk, áá az a szakítás egy nagy veszekedésből lett.

Ő is szeret én is szeretem, de már nem tudok tovább tűrni, azt hittem megváltozik de nem így lett.

Hogyan legyek túl rajta mert mindig rám jön a sírás.Sok közös emlékünk van és elég rápillantanom és végem.

Úgy volt hogy elmegyek bulizni az egyik barátnőmmel, de azt is lemondom nincs hozzá kedvem, sőt suliba sincs kedvem menni reménykedem hogy hátha elém jön, talán azért megyek ma is de semmi kedvem semmihez, még élni sem.

19vagyok ő pedig 21 :(


2012. jan. 11. 09:33
 1/10 anonim ***** válasza:

Ha valóban szeretitek egymást akkor nem nagyon kellett volna szakítani nem?! Ha szeretek valakit és ez kölcsönös akkor nem hagyom el...

Keress másik pasit, tereld a gondolataidat.. tényleg járj el bulizni, haverokkal moziba, ne keresd a srácot, ne nézegesd faszbukon.. seholse..

Ha tényleg elakarod felejteni, vegyél erőt magadon és sikerülni fog ;)

2012. jan. 11. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
ez nagyon nagon nehéz :( annyira nem bírom ki legszívesebben vele lennék vele beszélgetnék mint eddig :( meghalok nélküle :(
2012. jan. 11. 10:08
 3/10 anonim ***** válasza:
Ugyanez volt a kapcsolatomban, ott a lány szakított, pedig még mindig szeret és én is őt...
2012. jan. 11. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
:(( én nem bírom legszívesebben meghalnék :( legalábbis kitörölném magam pár hónapra :( pedig amiket mondott, lehordott részegen mindennek.mikor ezelőtt jártunk akkor is megcsalt, iilyen fiút bárhol találok -.-" csak nagyon rossz nélküle :(
2012. jan. 11. 10:19
 5/10 anonim ***** válasza:

Hát,tényleg elég szär helyzet.

Szerintem próbáld meg hanyagolni ezt "az élet szenvedés" felfogást.Próbálj kicsit optimistább lenni.Minden vég valami új kezdete.Tudom,hogy nagyon nehéz ezt egy ilyen helyzetben belátni,de majd egy-két hét múlva könnyebb lesz.A rossz dolgokat úgy tudod feldolgozni,hogy változik a gondolkodásod és a nézőpontod,és elfogadod,hogy így volt a jobb,így kellett lennie,ehhez pedig kell egy kis idő,hogy ne legyen annyira friss a dolog.Én azt tudnám tanácsolni,hogy járj emberek közé,nem feltétlen kell pasizni,csak tereld a gondolataid,mert ha hónapokig ezen rágódsz,akkor megrekedsz ebben a depressziós időszakban.

Vegyél kicsit erőt magadon,és menj suliba,éld az életed továbbra is.Menj el a barátnőddel bulizni,kicsit próbálj másra gondolni.Remélem,hogy idővel jobb lesz.Sok szerencsét:)

2012. jan. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm lehet megpróbálom és akkor hátha jobb lesz, csak a hiánya ami nagyon rossz. :(
2012. jan. 11. 10:44
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Mivel én pont ebben a cipőben járok így megmondom neked :))


4 hónapig voltam együtt a barátnőmmel akibe halálosan szerelmes voltam szakításunk napján is de ő kidobott mondván talál magának új fiút.

Ez a szakítás 2 hete történt...


21 éves fiú vagyok 10 éve nem sírtam de annyira szerettem a lányt és még szeretem is és annyira megalázva éreztem magamat ,hogy 10 év után órákat sírtam fiú létemre... :(


Azóta eltelt két hét,se éjszakám se nappalom de két hét után érzem,hogy ha nem is nagyon de kicsit azért jobbá kezd válni a helyzet.


Beiratkoztam konditerembe,eljárok szoliba stb és nem keresem élőbe,facebookon is csak ritkábban nézem meg :(


Én is öngyilkosságon gondolkoztam annyira padlón voltam de ha van miért élned,vannak álmaid a jövőre nézve akkor el kell felejteni,mi is ugy váltunk el,hogy facebookon összevesztünk de tegnap találkoztam vele és utoljára megbeszéltem vele élőbe a dolgokat.

Szakítás után megbeszéltük,hogy barátok maradunk de én ezt nem tudom csinálni mert akárhányszor meglátom ujra és ujra belészeretek :(


Ezért élőbe akartam találkozni vele,hogy békésen válljunk el és megígértem neki,hogy ha elmúlnak az iránta érzett szerelmi érzéseim és találok uj lányt akkor megfogom keresni pár hónapon belül mint jobarátot,de nem hitt nekem és igy lesz.


Tehát a megoldás :Találj magadnak valami sportot ami kifáraszt,eltereli a gondolataidat,idővel hidd el minden jobb lesz,én sem hittem el,sírtam és most nem tudtam aludni csak rá gondoltam,nem tudtam nélküle élni de így két hét után érezhetően jobb a helyzet,szerintem hónapok múlva még jobb lesz, és ne felejtsd nekem ő volt az első igazi nagy szerelmem akiért ölni tudtam volna :))


Kitartás és fel a fejjel,ha nem is hiszed most még el az idő segíteni fog,esetleg beszélj meg vele egy találkozót hogy ne haragba válljatok el,nekem az utolsó békítő beszélgetés ami tegnap volt nagyon sokat segített,jo érzés nem haragba elvállni :)

2012. jan. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
beszélgess mással. Minél több emberrel.
2012. jan. 15. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Soha nem fog megváltozni.. és ezt kell nagyon az eszedbe vésni.. lehet majd keresni fog mindenféle szépeket fog mondani és, hogy megváltozik.. De SOHA nem fog megváltozni.. ezt majdnem 3 évig játszottuk a barátommal.. négyszer szakítottunk.. mindig megkeresett én meg reméltem, hogy jobb lesz és próbáltam bebeszélni magamnak, hogy most tényleg jobb.. de nem lett jobb.. semmi nem változott.. aztán rádöbbentem, hogy nem fog megváltozni.. ugyan úgy voltam mint te.. nem tudtak kirángatni otthonról.. mindig rá vártam.. ha csörgött a telefonom, jött egy üzenetem vagy csöngettek reméltem, hogy ő az.. Ne húzd ezt 3 vagy több évig.. tudom, hogy pokolian nehéz.. nagyon sokat szenvedtem ezzel én is.. de már túl vagyok rajta.. és szerencsére sikerült kikerülnöm ebből a kapcsolatból..
2012. jan. 15. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nyírd ki azt csá :D
2012. jan. 15. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!