Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan próbálkozzam egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan próbálkozzam egy olyan lánynál akivel tudattam hogy szeretem, de egyenlőre nem érez ugy mint én?

Figyelt kérdés
2012. febr. 25. 23:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Sehogy. Barátkozz vele. Azt az extrát, amire vágy úgy sem tudod megadni. vagy igen? Mi az? Hát derítsd ki? De megéri?
2012. febr. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 asdface ***** válasza:

Szerintem sem szabad változtatni. Gobdolj bele,hogy most jobban tepersz utánna és megszerzed. Eltelik 2-3 hónap vissza veszel és elhagy,mert már nem ugy szereted mint előtte.

Nem szabad teperni...

24/f

2012. febr. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Teljesen normálisan megmondta hogy mit érez, és nem szórakozott veled. Ilyen ma már nincs túl sok, szerintem is próbálj inkább csak barátkozni vele.
2012. febr. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Te már szóltál, hogy akarsz valamit, majd ő is szól, ha akar valamit.
2012. febr. 26. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sehogy. A lányoknak csak a külső számít, tehát ha nem tetszettél neki azonnal, akkor később se fogsz.
2012. febr. 26. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!