Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Miért a bunkó stílusú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Miért a bunkó stílusú pasikat szeretitek?

Figyelt kérdés

Ahogy észrevettem, a kedves srácok nem sokat érnek el a nőknél, viszont akik lesz@rnak mindent, nem törődnek semmivel, sikeresebbek. Miért van ez? :)

Én nem tudom eldönteni melyik kategóriába tartozom, szóval én egyik sem vagyok. :)



2012. ápr. 2. 21:49
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

"ha bunkó vagy az kell, flegma, kicsit lekezelő ugyanakkor rohadtul magabiztos!!!!


Próbáld ki!!!

csajok 70%-nak az jön be ha lese .... őket...ez a nagy szomorú helyzet..."



ez egy marhasag :DDD

2012. ápr. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

egyszerűen nem jönnek oda hozzám a rendesek. néha kezdeményeztem. volt olyan, aki ettől beijedt és elmenekült. volt olyan, aki annyira rettegett tőle hogy majd biztos csalódik, vagy lenyúl engem egy másik srác, hogy 3 hónap alatt egy szerencsételn csókot sem adott.

mit kezdjek én ilyenekkel? az ember nem fiatal a végtelenségig, nincs minden egyes srácra 1 éve hogy megismerje aztán meg ha mégsem illenek össze újat keressen és mondjuk 10 ilyenre elvesztegesse az idejét, aztán ott lesz 40 évesen és már nem is lehet gyereke.

a vagányabbak, taplóbbak legalább odajönnek, esélyt adnak maguknak. nem kell őket mindig pátyolgatni hogy jaj kicsikém, tényleg jó vagy - mert ők tudják magukról és ez vonzó.

azokat nem bírom akik más kárára viccelődnek, verekednek, meg zűrösek.

de van egy olyan sráctípus, amelyik tökös, magabiztos, mégsem gonosz.

na, általában ők tetszenek.

csak még ritkábbak a pipogyáknál is.

21/L

2012. ápr. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

kérdező guglizz rá a neg fogalmára.

a kedves srácok meg buták,vakok és tapasztalatlanok.

2012. ápr. 3. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
dominancia=férfiasság! ez az állatvilágban pont ugyanígy van mint a nőknél! tudatalatti beidegződés amivel nem lehet mit kezdeni.
2012. ápr. 3. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Bocs, de a legtöbb nő azért nem egy lángész. Először is: azt hiszik, ha egy férfi bunkó, akkor izgalmas, ha kedves, akkor meg unalmas:). Szted ennek van értelme ?:)Aztán meg leírják ,h mert dominánsabbak. Ja igen. Kedves udvarias férfi nem is lehet domináns vagy magabiztos. Viszont olyat is többször láttam, hogy összejöttek egy bunkó férfival, utána meg ment a hisztik, hogy nem kedves velük. Nők, ennyi. Ne várj tőlük érvekkel teli hosszas kifejtést, ők se tudják, mit akarnak.
2012. ápr. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Én nő vagyok és meglepő módon az aranyos,intelligens, kedves srácokra bukom. :)
2012. ápr. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!