Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Miért a bunkó stílusú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Miért a bunkó stílusú pasikat szeretitek?

Figyelt kérdés

Ahogy észrevettem, a kedves srácok nem sokat érnek el a nőknél, viszont akik lesz@rnak mindent, nem törődnek semmivel, sikeresebbek. Miért van ez? :)

Én nem tudom eldönteni melyik kategóriába tartozom, szóval én egyik sem vagyok. :)



2012. ápr. 2. 21:49
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Dominánsabbak. Folytassam?
2012. ápr. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
de ha letojják őket? A csajokra se bagóznak? Max megfektetik ha jó kedvük van. :)
2012. ápr. 2. 21:52
 3/26 anonim ***** válasza:
38%
érdekesebbek... + mert szerintem van bennünk egy olyan hogy azt akarjuk elérni hogy annyira megszeressen minket hogy ki tudjuk belőle hozni a legjobb és legkedvesebb arcát! ez egy hatalmas sikerélmény!
2012. ápr. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
... nem a taplókól van szó és azokról akik már dúrvák... érted...
2012. ápr. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
én kerülöm azokat..
2012. ápr. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Tehát ha van kiszemelt lány, és mondjuk kicsit kedves voltam vele, utána viszont sz@rok rá nagy ívből, akkor érdekes leszek a számára vagy mi? :)
2012. ápr. 2. 21:54
 7/26 anonim ***** válasza:
52%
Hogy szeressen bele egy lány egy olyanba, aki elsőre egy unalmas görcsölős önbizalom hiányos akárki? Sajnos az nem egy tényező, hogy milyen ha megismerem, mert sajnos tucatjával akadnak azok akik elsőre is szimpatikusak.
2012. ápr. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
55%
Kérdező: inkább fordítva... Ha semlegesen nyitsz és utána "puhulsz" meg, mert akkor azt érzik, hogy ők hatottak rád és a sikerélmény meglesz. De ez a kisugárzáson is érződik, ha te nem vagy ilyen, azt messziről megérzi.
2012. ápr. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
dehogy leszel érdekes, ha lesz.rod.. ezt meg milyen hülye logika alapján vontad le????
2012. ápr. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

Ki mondta, hogy azokat szeretjük?

A bunkó embereket - nemtől függetlenül - igyekszem messziről elkerülni!

26/L

2012. ápr. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!