Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk mit tegyen egy lány hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk mit tegyen egy lány hogy beleszeressetek és hogy nézzen ki, hogyan viselkedjen?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 2. 20:12
 1/7 anonim ***** válasza:
szépen! :D
2012. ápr. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
bővebb válasz?!! csak mert engem is érdekel x)
2012. ápr. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez sajna nem így működik...
2012. ápr. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nehéz kérdés, úgy értem az első fele. Attól is szimpatikussá válhat, hogy szimplán csak ott áll mondjuk a vonat folyosóján és nem csinál semmi különöset. Az meg pláne egyén- és helyzetfüggő, hogy hogy nézzen ki. Meg tud fogni egy ízlésesen öltözött, alapból gyönyörű lány, valamint egy megázott, csapzott, "kisveréb" feeling leányzó is.
2012. ápr. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez a kérdés már önmagában gáz!

Magyarul: Mondjátok meg, milyen legyek és szívesen feladom önmagam, csak hogy legyen valakim!!

2012. ápr. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
az a lényeg hogy legyél önmagad és ajánlom a szoknya viselést ami lehetőleg nem a farmer mini változat
2012. ápr. 2. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyén kérdése, mindegyik barátnőmet meg plátói szerelmemet más és más dolgok miatt szerettem. Erre nincs konkrét recept.
2012. ápr. 3. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!