Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúúúk! Mit kell egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúúúk! Mit kell egy lány csináljon hogy beleszeressetek? Mik azok a dolgok?

Figyelt kérdés
2010. okt. 9. 22:05
 1/8 anonim ***** válasza:

egy lánynak csak akkor ha te tettszel neki de te nem ismered.

Ha fordítva van akkor meg kell egy bizonyos szimpátia egy kis romantika vagy attól függ h kinek és innentől már bele is szerettél satöbbi ....:)

2010. okt. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
de ha átlagban kérdezed akkor egyénfüggő mert minden fiúnak más lány tettszik (22:09)
2010. okt. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%

Alapból nem értek egyet a kérdéssel. Egy nőben legyen annyi tartás, hogy hagyja magát kiválasztani. Ha azt akarod, hogy belédszeressen egy srác, az olyan, mintha a vaddisznó öngyilkos lenne a vadász lába előtt. Hol az élvezet?


Én a páromért 3 éven át küzdöttem, keményen tepertem és sokkal jobban tudom értékelni, mint azokat a barátnőimet, akik azonnal és készségesen odaadóak voltak.


Mindenesetre a legfontosabb szabály, légy önmagad. Ha olyan tulajdonságod miatt szeretnek beléd, amit csak eljátszottál, akkor azt a lehetőséget is eljátszottad és csak a szakítás kellemetlen érzésével ajándékozod meg magad...

2010. okt. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ha egy lany kerdezes nelkul lesz....op akkor tuti szerelmes leszek bele....
2010. okt. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

semmiképpen nem hajthatsz te a pasira!!!!!!!

Világos???

SOHA! NEki kell küzdenie érted!

Az én szívemet összetörték, mert elhitették velem, hogy első látásra belémszerettek, meg minden...

Aztán kiderült, hogy csak egy balek kellett a csajnak, akivel féltékennyé teszi a volt pasiját, elérte hogy beleszeressek (gyakorlatilag beleűzött a szerelembe), majd közölte, hogy a volt barátjáért meghalna most, és küzd érte...

DE enyém volt az utolsó szó, és én dobtam!

Tehát hagyod hogy szépen a srác küzdjön érted, és mindig csak egyre egyre kevesebbet adsz!

17/F

2010. okt. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mindig lassacskán egyre egyre többet adsz magadból. -t akartam írni
2010. okt. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

tegnap 22:18


Nekem ezért nem lehet barátnőm. Egy ilyen után én is kidobtam volna, de a tízemeletes tetőtérerő, de minimum falhoz csaptam volna mint a taknyot.

2010. okt. 10. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát, a villamoson egyszer azt hallottam két tizenévestől, hogy akkor szeretnek bele egy lányba, ha jó a szex.
2010. okt. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!