Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyiket válasszam?

Figyelt kérdés
van két fiú az egyik ritkán de régen sokszor stíröl és egy kicsit piszkál.A másik meg sokszor piszkál de nem stíröl és nem tudom eldönteni hogy tetszek nekik vagy nem és ha igen melyiknek szerintetek?

2012. ápr. 2. 18:10
 1/10 anonim ***** válasza:
Amelyik szimpatikusabb te majom.
2012. ápr. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Elöbb várj még pár évet te majom.
2012. ápr. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

1 nem vagyok majom

2 ha nem tudsz más tanácsot adni amiben szerepel a majom szó

ne is írj

2012. ápr. 2. 18:19
 4/10 anonim ***** válasza:
A másodikat válaszd te majom.
2012. ápr. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
miért írod mindig hogy "te majom"
2012. ápr. 2. 18:25
 6/10 anonim ***** válasza:

Jahj... ebben a korban még egyáltalán nem jelent semmit ha stíröl meg piszkál. Lehet nem is akar majd veled járni. Szóval most válasz ki azt amelyik jobban tetszik, add le a jeleket és várd ki hogy a másik hogy reagál.


Amikor én nyolcadikos voltam a fiúk teljesen megőrültek. Volt egy aki mindig piszkált. Mindenki azt mondta hogy bejövök neki. Nekem is tetszett. Aztán szerelmet vallot egy másik. Ezt kb mindenki megtudta és egy harmadik osztálytársam szétverte azt a srácot aki szerlmet vallot az a srác aki meg nekem is tetszett... na annak már nem jelentettem semmit a végére...

Másszóval, élvezd ki azt hogy még szabad vagy, és flörtölj kedvedre. Ja és egy jótanács: Ha a fiúk bunyóznak ne fuss közéjük mártír módra mert te leszel megütve a végére...!

2012. ápr. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az elsőt válaszd te majom.
2012. ápr. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszönöm
2012. ápr. 2. 18:30
 9/10 A kérdező kommentje:
5-ös kommentelő
2012. ápr. 2. 18:31
 10/10 anonim ***** válasza:
mennyi majom...
2012. ápr. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!