Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melyiket valasszam? Bovebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyiket valasszam? Bovebben lent!

Figyelt kérdés
Van ket ferfi az egyikbe szerelmes vagyok,barmit is tesz mindig csak a jot latom benne,de nyilvanvalo hogy soha nem fog megvaltozni es nem tudja megadni azt a biztonsagot amire vagyom!A masik meghbizhatobb,de ot nem szeretem vagyis nem szerelemmel!Varjak az elsovel a csodara vagy inkabb probaljak boldog lenni a masikkal?
2012. márc. 13. 17:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Fuss egy kört az elsővel, a másodikat meg hagyd ki. Köss ki egy 3.nál.
2012. márc. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egyikkel sem leszel boldog.

Hidd el van még más lehetőség is...Inkább majd egy harmadik,v negyedik férfi lesz az igazi.

Ezt a kettőt meg felejtsd el.

2012. márc. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ha nem annyira megbízható az első akkor annak a kapcsolatnak sajnos nem is lesz jövője.:( Tapasztalatból mondom, nekem is nem rég ért véget a 3 éves kapcsolatom, mert párom nem volt annyira megbízható, pedig babánk is született. Én is a jót láttam mindig benne, persze ez természetes is, mert szerettem, de hamis illúzió volt egy délibáb. A másik férfit próbáld meg jobban megismerni, tölts vele minnél több időt, és akkor sikerül mélyülnie az érzelmeidnek, persze jó is az, ha nem egyből mélyek az érzelmeik, mert abból általában jól működő harmónikus kapcsolat alakul ki. Ha vele sem úgy működne, akkor jobb ha hagyod mindkettőt és keresed tovább azt a férfit aki neked megfelel. Soha ne engedd, hogy a délibáb elkápráztasson, ezt tapasztalatból mondom. 26/N
2012. márc. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Azt a harmadikat, amelyik tetszik, szereted, és biztonságban érzed magad mellette.


Egyszer valami olyasmit hallottam, hogy a nő abban reménykedik, a férfi megváltozik, a férfi abban, hogy a nő ugyan olyan marad..

2012. márc. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!