Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az baj ha szegyenlos egy lany? Bovebben Lent.

Figyelt kérdés
15 éves lany vagyok,és tetszem egy srancnak nekem is tetszik,de nem tudok vele beszelni mert anyira zavarban vagyok ez mit jelent?ez egy fiunak zavaro,hogy csak akkor beszelubk ha hozzam szol?:S
2012. febr. 16. 23:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
ebben az esetben baj. próbálj meg erőt venni magadon és beszélgetni vele:)
2012. febr. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Majd kinövöd.
2012. febr. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
csefi te meg beszélgessél velem
2012. febr. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ez még elmegy,meg ez idővel változtatható.

ha viszont szex közben folyamatosan takargatja magát,meg csak sötétben,szóval ilyen szabály fanatikusan szégyenlős és változni sem hajlandó,gyakorlatilag gyűlöli a testét az szakító ok.

2012. febr. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer egy lány annyira zavarban volt az első randin, hogy azt mondta nekem, hogy "Ne haragudj most annyira zavarban vagyok, kicsit le kell csitulnom addig mesélj Te!" És én elkezdtem neki beszélni erről-arról, aztán amire megnyugodott úgy öt-tíz perc után már tudtam is vele beszélgetni. Még jól is esett, hogy ennyire hatással voltam a lányra, meg persze tetszett is.
2012. febr. 16. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!