Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Megengedjem, vagy ne? Hogy...

Megengedjem, vagy ne? Hogy fog azok utan ramnezni? (lent bovebben)

Figyelt kérdés
En 15, o 17lesz. Kozel 6 honapja vagyunk egyutt. Volt mar petting, de csak kezzel, leginkabb o csinalta nekem. Ujabban beszeltunk az oralis szexrol. En kerek perec megmondtam neki, hogy semmilyen korulmenyek kozott nem tudnek egy fiut sem le...ni, de o ennek ellenere ragaszkodik, hogy nekem csinalja. Ha megengedem neki, akkor ri...nak vagy k...nak fog nezni? vagy esetleg ragaszkodhat azutan jobban is hozzam?...bocsi a hosszu szovegert..
2009. júl. 28. 12:20
1 2
 1/15 anonim válasza:
77%

Hát én egyből azzal kezdeném, hogy nagyon fiatal vagy még, és örökre elronthatja a szexuális életedet egy rosszul megválasztott partner. Olyan partnert keress (majd pár év múlva) akinél úgy érzed, hogy Te is szeretnéd kényeztetni, örömet okozni neki, mert annyira szereted. Hidd el, cumizni jó, de csak a megfelelő partnerrel, és ha se tested-lelked nem kívánja és ilyen morális aggályaid is vannak, nem ez a megfelelő időpont/pasi.

(én ennyi idősen, aki ilyet kért tőlem, és tudta, hogy én nem akarom,de erőltetni akarta, azt dobtam)

2009. júl. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
59%
miért nézne rib*ncnak? ez teljesen normális dolog két szerelmes között.. szerintem ne utasítsd vissza, még az is lehet, hogy meghozza a kedved a viszonzáshoz:) ;)!!
2009. júl. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
100%
Ne attól forduljon komolyra a kapcsolatotok, hogy megengeded neki!
2009. júl. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, hogy ettől ribancnak fog nézni, egy szerelmen alapuló párkapcsolatban minden megengedett, amit mindkét fél szívből (és nem a csak a másik kedvéért) akar.


Szerintem normális, hogy még idegenkedsz az orális szex művelésétől - sokáig én se csináltam, és utána is csak úgy, ahogy én jónak találtam (nem térdelve, stb.)


Az orális szex fogadása viszont más kérdés. Sok pasi szívesen csinálja akkor is, ha nem kap hasonló viszonzást.


De nézd, ez nem egy eszköz arra, hogy jobban ragaszkodjon Hozzád a barátod, ez az élvezetről szól! Ha nem érzed felkészültnek magad rá, ne engedd. Szerintem kicsit fiatal is vagy az ilyesmihez.


Azt meg nem értem, miért jutott az eszedbe, hogy a barátod ribancnak nézne, ha 6 hónap után belemennél ebbe? Talán utalt már erre?

2009. júl. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

ha te nemakarod őt leorálozni, de ő felajánlja h ettől függetlenül még csinálja neked, ebben mi a rossz? ettől egyáltalán nemvagy se kur-va, se ribanc.

és legalább elfogadta azt h te nemakarod őt, de ő ennek ellenéred is akarja neked.

sztem ebben semmi rossz nincsen.

2009. júl. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez egyfajta szocializációs módszer, a szülők örökítik a gyerekeikre. Tulajdonképp abból a célból, hogy megakadályozzák a szerintük "túl korai" szexuális kapcsolatot. Sajnos ezzel együtt gátlásokat plántálnak a gyerekeikbe, akik úgy sem bírják ki, és egy idő után "bűnbe esnek", aztán bűntudatuk lesz. Innen nézve ez egy baromság. (Még ha az egyházak többsége ugyanezt is csinálja a nyugati világban, akkor is.)


Ami azt illeti a 15 éves kor szerintem is korai, nem ugrálnék örömömben, ha a fiam, vagy a nevelt lányom azzal jönne haza, hogy aktív szexuális életet él. (Ennél már csak annak örülnék kevésbé, ha eltitkolná. Telhetetlen maximalista vagyok, na!) ;o)


Más szavakkal, ezt majd kinövöd. Jó esetben. És élvezni fogod. Ha a srác normális és szeret (erre utal, hogy már fél éve együtt vagytok, és nem kujtorog el, nem türelmetlenkedik), akkor ettől nem fog semminek se nézni, és előfordulhat az is, hogy felőle nézve jobb lesz a kapcsolatotok. Viszont csak ezért ne csináld! Várd meg, amíg kedved lesz hozzá. Különben nálad lehetnek gondok. Úgy érezheted, hogy túl sokat adsz, és keveset kapsz cserébe. Ami nem jó érzés, és tönkre tud tenni egy kapcsolatot. Az a jó, ha mindketten akarjátok és mindketten élvezitek is.

2009. júl. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Az az igazsag, hogy kedvem lenne hozza, inkabb a kovetkezmenyektol felek. O pedig nagyon "rendes", nincs tapasztalata ilyen teren, de allitolag oktato videot is nezett mar... es arra is gondoltam, hogy mar 17 eves es gondolom normalis ha ilyen korban vannak mar szexualis vagyai...lefekudni viszont nem szeretnek meg vele..
2009. júl. 28. 14:31
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Az előző válaszoló vagyok újra (tegnap 13:44-es)


Szerintem nagyon jól látod a dolgokat, ennél normálisabb lányt apa nem is kívánhatna magának. Dönteni viszont ebben Neked kell, ha jól döntesz, ha rosszul, mindenképp a TE döntésed lesz. Most tanulod az életet, ennek van itt az ideje. Amikor majd a szexnek lesz itt az ideje, észre fogod venni abból, hogy már nagyon kívánod, akarod. Én nem féltelek, amit eddig leírtál, az nagyon rendben volt nekem. Remélem, a srác is ilyen normális, hozzád illő, akkor nem lesz semmi gond. :)

2009. júl. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Már miért ne feküdj le vele? Persze tessék védekezni, húzzatok gumit, de miért kell ebből akkora gondot csinálni? A szex - már ha rendesen védekezel (akár betegségek ellen is) - csak egy játék, egy kellemes időtöltés, olyannal, akit szeretsz, bár ez sem feltétel mindig. Semmi extra nincs benne, hidd el nekem. :) Túlparázod a dolgot, lazíts és engedd, h menjen a maga útján! Ami tetszik és nem lesz belőle baja senkinek (pl. terhes nem leszel :P), azt tedd meg! :D
2009. júl. 30. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Szerintem próbáld ki a szopást... Hátha rákapsz...:)

Ha ragaszkodik hozzá, hadd nyaljon ki, neked is csak jó..:)

-ReapeR-23/F

2009. júl. 30. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!