Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Megengedjem neki, hogy elvegye...

Megengedjem neki, hogy elvegye a szüzességem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy 14 éves lány vagyok, külföldön élek apámmal már egy éve. Van egy barátom, 5 hónapja járunk. Nagyon szeretem (ebben biztos vagyok, életemben most először érzek ilyet, pedig több barátom is volt már) és ő is szeret. 15 és fél éves, már nem szűz. Többször felvetette már a témát, de én mindig azt mondtam, hogy még várjunk vele. De most úgy érzem, odaadnám neki a szüzességem. Nem lenne ez túl korai?

És még valami: kicsit félek a nagymamájától (elég viccesen hangzik, de tényleg), igaz nem ismerem, de ott lakik a suli környékén és a barátom ott szeretné elvenni a szüzességem ... Semmi kifogásom nincsen, de a nagymama... :S


14/L ... a nővérem gépéről


2010. máj. 31. 09:34
1 2
 1/18 anonim válasza:
Koraikoraikoraikorai. De a TE életed.
2010. máj. 31. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Miért,a nagyi jelen lenne?Xd Én nem abba a táborba tartozom,akik életkor szerint írják hogy korai-nem korai.Ha úgy érzed kész vagy rá és hosszútávúnek tűnik e kapcsolatod és ráadásul még szerelmes is vagy,tedd meg,csak védekezzetek mindenképpen!
2010. máj. 31. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtran, de egy hét múlva ne itt sirj hogy:

"A barátom lefeküdt velem, utána meg elhagyott :(."

2010. máj. 31. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Nem korai:)

Ha úgy érzed szereted,és tudod,hogy ő is szeret,megbízol benne,és feltudod fogni azt,hogyha történik veletek valami,egy életre elveheti a kedved a szextől,és még így is bízol benne,és szereted őt szívedből,hajrá^^

Nagyitól meg ne foss^^

2010. máj. 31. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Ha úgy érzed, hogy kész vagy rá, tedd meg. :)

Én 15 évesen jártam életem szerelmével és baromira bánom, hogy nem ő vette el a szüzességem, mert azokra hallgattam akik csak azt szajkózták hogy "mit akarsz még 15 évesen ilyennel..". Szóval ha szereted és bízol benne, ne tartson vissza semmi :)

2010. máj. 31. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat... És még valami (bocsi a sok kérdésért): tudnátok adni tippeket, hogy mégis mit csináljak vele, milyen pózban etc.
2010. máj. 31. 09:52
 7/18 anonim ***** válasza:
Ha szereted,és biztos vagy benne hogy nem fog átverni akkor miért ne?
2010. máj. 31. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
etc. helyett stb.
2010. máj. 31. 09:57
 9/18 anonim válasza:

Persze...

Most őszintén nincsen Neked agyad, hogy magad eldöntsed ezt?

2010. máj. 31. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Ő tudni fogja a dolgát:):)
2010. máj. 31. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!