Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Megengedjem neki, hogy elvegye...

Megengedjem neki, hogy elvegye a szüzességem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy 14 éves lány vagyok, külföldön élek apámmal már egy éve. Van egy barátom, 5 hónapja járunk. Nagyon szeretem (ebben biztos vagyok, életemben most először érzek ilyet, pedig több barátom is volt már) és ő is szeret. 15 és fél éves, már nem szűz. Többször felvetette már a témát, de én mindig azt mondtam, hogy még várjunk vele. De most úgy érzem, odaadnám neki a szüzességem. Nem lenne ez túl korai?

És még valami: kicsit félek a nagymamájától (elég viccesen hangzik, de tényleg), igaz nem ismerem, de ott lakik a suli környékén és a barátom ott szeretné elvenni a szüzességem ... Semmi kifogásom nincsen, de a nagymama... :S


14/L ... a nővérem gépéről


2010. máj. 31. 09:34
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Én az írásodból azt szűrtem le,hogy korai,mégpedig azért,mert úgy fogalmaztad meg,hogy "el akarja venni a szüzességemet" ill. "megengedjem- e" , ha valóban felkészült lennél,akkor inkább "odaajándékoznád" a szüzességedet...remélem érted,hogy mire gondolok. Szóval nagyon úgy tűnik nekem,hogy ez csak róla szól. Azt elhiszem,hogy szereted,de szerintem még nem vagy készen rá teljesen, amit a bizonytalanságod jól mutat. Ezen kívül ha majd 100%-os leszel a dologban,akkor tudni fogod,hogy mit kell tenned. Különben sem kell megtervezni előre semmit (pózok meg ilyesmi) csak a védekezést! Ha pedig tényleg olyan nagy a szerelem,akkor tudtok várni még pár hónapot,addig meg azt javaslom,hogy ismerkedjetek egymás testével (petting).

Hajrá!

18/L

2010. máj. 31. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

lol @ etc

Where do you live? :O

2010. máj. 31. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
szerintem várj, míg nagykorú leszel ...
2010. máj. 31. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Ne engedd meg neki. Korai ez még. Majd egy év múlva talán érettebb leszel. Hidd el nem maradsz le semmiről. A szex az nem gyerekeknek való. Te meg még gyerek vagy. Ezt te is tudod.
2010. máj. 31. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Nagyon korai várjál vele 1-évig ha nem bírja ki a fiú addig akkor mehet a levesbe.Nem szabad ideje korán senkinek oda adni.
2010. máj. 31. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:

Ha igazán szeret és te is őt akkor hajrá!

De ha nagy a kor különbség akkor várj mert lehet csak arra hajt.

Még fiatal vagy várj!

2010. jún. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

ha szereted tedd meg :)

en is 14-15 evesen jartam "eletem nagy szerelmevel" s utana megbantam hogy nem vele volt az elso... mivel mindenki csak azt hajtotta hogy tul korai, meg ugyis vege lesz ...stb... most meg banom mint a kutya, hogy nem vele volt....

szal h biztos vagy benne hogy szerelmes vagy bele.. s

nem csak affele kamasz fellangolas.. es an van benned vagy a fiu irant, akkor hajra :) de vedekezni ne felejtsetek el..:))

2010. jún. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:

az lesz a gáz hogy a pasi kitalálta, ohgy nem szűz de amikor ottlesztek semmi tudás nékül...


legaláb ovszer dobozában lévő használati utasítást olvasátok ell hogyankell felhuzni mert a végén a karjára fogja felhúzni...


nagymama miért gond ? 1. nemhall, gondolom míg bemegy a szobába akkor már 5x elmész.. 2.ha nemis lesz ott


DE ha rátok nyit elég ciki lesz főleg felhívja a szüleidett


motel 3000ft/nap kitudtok bérelni csak gyűjtsetek pénzt

2010. jún. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!