Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miert van ez? . (bovebben lent)

Miert van ez? . (bovebben lent)

Figyelt kérdés

Szoval,arrol lenne szo,hogy van baratom 1 eve es 8 honapja. Nagyon jol megvagyunk,egyszeruen imdajuk egymast! En is megbizom benne es o is bennem. Nagyon nagy a szerelem es odaadoan vigyazunk egymasra. Nem fekudtunk meg le egymassal,mert meg ugy ereztuk nem jott el az ideje,nem allunk ra keszen. En jobban tartok tole mint o,o csak engem felt. A kerdesem az lenne ,hogy: Mikor otthon vagyok egyedul nelkule,vagy mikor mar reg nem peetingeltunk,ugy erzem megorulok erte es nagyon kivanom olyankor a szexet is. Erezni akarom ,,magamban''. De mikor oda kerulunk,hogy ez megtortenjen,mindig meghatralok es nem merem megtenni a lepest. Persze o megert es nem is erolteti. Azt szeretnem tudni,hogy szerintetek miert van ez igy? Mikor nem vagyok vele megtennem,es mikor ott az a perc megse. Mit gondoltok?


Bocsi az ekezetek miatt,de a billentyuzeten nem birom beallitani. Koszonom elore es a rendes valaszokat!

Amugy: 17/L


2010. okt. 1. 15:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem, készen àllsz rà, vagy ha nem akkor màr nincs sok hàtra..

kívànod, ezek a hormonok és persze az hogy szereted :)


még szép, hogy meghàtràlsz, én is féltem.

segített, hogy elötte becsittentettem egy kicsit ;]

2010. okt. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Moszuke ***** válasza:
67%

hát beszari vagy.

adj magadnak még időt.. ráérsz még

2010. okt. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
:). Koszi szepen a valaszod. Lehet az nekem is segitene:D
2010. okt. 1. 15:59
 4/5 anonim ***** válasza:
Mondjuk hozd össze a 2 dolgot: barátod + otthon. Biztonságosabb környezetben hamarabb oldódik az ember.
2010. okt. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

hat en 9 honapja jarok a baratnommel mi is nagyon szeretjuk egymast kb ugyan ez van nalunk is

probalkoztunk mar de annyira nem tud lazitani h nem jon ossze...

de en sem eroltetem mert tudom h akkor nem szivesen tenne meg es az nkm sem lenne jo:|

2010. okt. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!