Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miert tortenik ez velem? :/...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert tortenik ez velem? :/ :S bovebben lent.

Figyelt kérdés
meglatott egy csaj a kepen es belrmszeretett.meg meg is kerdezte hogy akarok e vele lenni.en azt mondtam hogy igen,de elobb ismerkedjunk meg.masnap talalkoztam vele.egyutt voltunk fel orat.amikor haza mentem,azt kuldte el sms-ben hogy nem akar velem lenni...:S miert nem tetszek neki tobbet?es ez mar nem az elso alkalom. valami rosszat csinaltam? lecci segitsetek 14/f
2009. okt. 11. 00:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Ezt miért nem tőle kérdezed meg?

Mi nem a lány vagyunk,h választ adjuk rá!

Am meg lehet azért mert képen bejöttél neki, élőbe meg nem!

2009. okt. 11. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
de ez mar nem eloszor tortent meg....
2009. okt. 11. 00:14
 3/12 anonim ***** válasza:
75%
Élőben kiábrándító vagy gondolom
2009. okt. 11. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Honnan vannak a képeid? Te csináltad (natúr vagy PS), esetleg más, vagy műteremben készültek? Gyaníthatóan túl jók a képeid a valós megjelenéshez képest, esetleg a képeken olyan dolgokat sugallsz, ami a valóságban talán nincs meg.

Szerintem keresd meg a lányt és kérdezd meg tőle, hogy mi volt a baj! Nehéz ügy, mert a lányok ilyenkor attól félnek, hogy esetleg zargatni akarod őket, és nem fogadod el a visszautasítást, de ha értelmesen beszélsz hozzá és megnyugtatod, hogy nem akarsz semmit, csak egy őszinte választ, szerintem lesz benne annyi gerinc, hogy megmondja, mi a baj.

Másik ötlet: ha haver, osztálytárs ismeri, próbáld meg vele kideríttetni, mi volt a baj (hátha neki őszintébb lesz)!

2009. okt. 11. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
88%
nem biztos hogy a külsőddel van a gond, lehet hogy nem voltál elég figyelmes, kedves, udvarias a lánnyal! vagy lehet h egyszerűen nem volt közös témátok, nagyon különböztök és ugye ez a képről nem derült ki csak személyesen! de valóban inkább a lányt/lányokat kellene megkérdezned!
2009. okt. 11. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A lányok kiszagolják a fiú immunrendszerét. Akkor érzik rokonszenvesnek, ha nagyon különbözik az övékétől.
2009. okt. 11. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
01:12-kossz,akkor ez volt a baj h nem voltam kedves hozza meg stb...:S
2009. okt. 11. 11:39
 8/12 anonim ***** válasza:
Egy csaj egy pasinál is az arcát nézi meg először. Ha nem jön be neki, akkor tök mindegy a teste. Ha okés, akkor az érdekli, hogy vagy e nála egy fejjel/fél fejjel magasabb, ha meg ez is rendben van, akkor meg lehet, hogy az izomagyúakra hajtott éppen, tehát ha arcra be is jöttél neki, attól még egy tűsarkúban cikinek érezheti, hogy mellette 10 centivel alacsonyabb vagy.
2009. okt. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
magasabb vagyok nala.
2009. okt. 12. 19:34
 10/12 anonim ***** válasza:
Akkor meg az alkatod lesz a baj, vagy mackósabb, vagy pálcikaember, esetleg egy csüngő mellű dagadék vagy, de az is lehet hogy csupaszcsiga, vagy őserdőősember szőrzeted van, nem ugyanaz az 5 dolog :D
2009. okt. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!