Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kéne tennem ahoz, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem ahoz, hogy legyen esélyem?

Figyelt kérdés

Tudom, szánalmasnak fog hangzani, amit most leírok, de nekem fontos lenne a hasznos és építő válasz, méghogyha sértő is, de azért lehetőleg ne bunkó módon válaszoljatk légyszíves :).


Na szóval, az a helyzet, hogy most 9.-es vagyok és úgy érzem, hogy éretteb vagyok a korombelieknél és tetszik egy 2 évvel idősebb csaj a suliból, aki érettebbnek tűnik a korához képest, de nemtudom, hogy mit kéne tennem :S.Ő szeret elegánsan öltözködni, én meg nemvagyok túl pénzes :/.De nagyon szeretnék összejönni vele, mert nekem tetszik a stílusa, meg nagyjából minden, amire következtetni lehet a kisugárzásából, hogyan kéne viselkednem, hogyha beszélek vele, hogy ne gondolja azt, hogy nagyon fiatal vagy?:S


2012. márc. 30. 16:04
 1/5 anonim ***** válasza:
úgy kéne viselkedned ahog egyébként szoktál. bármilyen vagy, ne színészkedj soha. mert az orcára esést fog eredményezni :)
2012. márc. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Minden tini azthiszi, hogy ő érettebb a koránál. Pedig nem az, hidd el. A nők az idősebb férfiakra buknak, ebben a korban pedig ez sokkal hangsúlyosabb, szóval nem akarlak elkeseríteni, de na... Érted.
2012. márc. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy ilyenkor mindenki érettebnek gondolja magát és azt is, hogy ez nem így van,de akkor pontosítanék :) Nem viselkedek úgy, mint a korombeliek és nem süllyedek le az ő szintjükre és igyekszek választékos szókincset használni, velük ellentétben :).
2012. márc. 30. 16:20
 4/5 anonim ***** válasza:
Lány vagyok és szerinte, jobb ha egy fiú mindig ugyanazt az arcán mutatja, úgy értem nem színészkedik. A pénz meg semmit sem számít, mármint ha tényleg a lány is úgy látja, hogy lehet v.mi, akkor nem számít, ha még is akkor add fel, mert felesleges lenne érte küzdeni, ha számára kell a pénz :)
2012. márc. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Keresd a társaságát minél többször, és dicsért meg gyakran. :))


Ne színészkedj, mert annak nincs értelme. Az úgy is kiderül. :))


Ha nem adsz rá okot akkor nem fog fiatalnak hinni.

2012. márc. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!