Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítottunk a barátommal 2...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottunk a barátommal 2 és fél hónapja..Lehet még nála esélyem? Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés
Szakítottunk a barátommal 2 és fél hónapja,vagyis én de mondta h ne tegyem meg nagyon szeret stb és én is szerettem de volt a kapcsinkban egy két hazug dolog meg furi is volt na mindegy nem ez a lényeg.Szakítottam vele és mondta h nagyon szeret meg soha senkit,meg nem tud elfelejteni nem is akar..sms-t is jó darabig írt...de 1x csak mikor néztem az egyik közösségi oldalon a lapját,már egy másik csaj volt neki kint azzal h szerelmemmel..a csajnál is h kicsimmel meg h örökkön örökké..és ez nagyon rosszul esett.Rá kb 1 hónapra írtam neki h mekkor egy szemét meg egy csicska stb..hogy ezt csibálja meg h velem milyen bunkó volt anno és azért mentünk szét és tuti hogy ezzel a csajjal is ezt fogja csinálni és nem is szereti.Majd visszaírt h nem tudja miről beszélek és h hála isten elfelejtett mióta megvan a nője.:( De én ezt nem tudom elhinni ezért írtam neki hogy még mindig szeretem de még nem olvasta el.Szerintetek van még esélyesm?
2009. jan. 4. 17:32
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyél már ennyire erkölcstelen!Legyen benned tartás! Lehet lepontozni,NEM érdekel!
2009. jan. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!