Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Visszavágjak neki? Mit tennétek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszavágjak neki? Mit tennétek?

Figyelt kérdés
A barátnőm 3 hónapja, hogy szakított velem. Azután minden nap rámírt msn-en és szórakozott velem alázott egyik nap már kamuzta, hogy megint szeret másik nap beszólt, hogy mit hittél komoylan mondtam? És küldte a röhögős szmájlikat atán utána sírva jött, hogy megbánta és ez mindig így ment szal nagyon hülyített és sokszor még komolyan is vettem és lelkileg ez megtört, hogy ennyit szórakozott. Most viszont utoljára rámolvasta, hogy ne is keressem többet le se szar már olyan szinten nem érdeklem. Ez ment mostanáig így átvert sokszor talit is fixált velem majd mkikor menni akartam a buszhoz mindig lefújta előtte fél órával. Mire volt ez jó? 15 éves amúgy. Az a gond a szomszéd faluban lakik tőlem 50 km kb. én meg városi vagyok úgyhogy felkresni se nagyon merem mert ott idegen vagyok. Ti felmernétek keresni és kicsit elbeszélgetni vele, vagy ráolvasni? Mit gondoltok vegyem a bátorságot és menjek oda?
2009. jún. 15. 14:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Sztem hagyd a francba, mi vagy te rongybaba akivel csak játszani lehet? Ne várj sokat egy ilyen fiatal lánytól, írásodból az látszik h egyáltalán nem komoly lány, nem érett arra h barátja legyen. Ne szaladj utána.
2009. jún. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha vissza akarsz vágni, hát zavard el a p.csába. Ne is foglalkozz vele. 15 évesen még azt se tudja, hogy mit csinál, szórakozik veled, mert látja rajtad, hogy veszed a lapot. Felejtsd el, szórakozzon akivel akar, ne is foglalkozz vele! Szerintem annyit sem érdemel ezek után, hogy személyesen odamenj, és közöld vele a véleményedet!
2009. jún. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
volt nekem is ien nőm...sztem hanyagold..szórakozik csak veled (talán mindig is csak szórakozott)...az ienek ellen a legjobb megoldás a totális fapofa. semmi érzelmet ne mutass iránta, hidd el, az ien tipusu csajokat az jobban dühiti, mintha jól megszivatnád vagy elküldenéd a fenébe
2009. jún. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Minden kapcsolatot megszakítani vele.
2009. jún. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Nem szeretnélek megbántani, de sztem eléggé gyerekesen viselkedik a lány. (Korát tekintve még az is, sztem).

Élvezi, hogy befolyásolhatja az életedet amélkül, hogy bármi kötelezettséggel járna. A lányok ebben a korban szeretnek "nőcisen" viselkedni, csak hát miért éppen rajtad kísérletezzen?

Próbáld meg elfelejteni és figyelmen kívül hagyni, bármit is tesz. Kezdj új életet.

2009. jún. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Egyértelmű, hogy csak játszik veled!Látja rajtad, hogy rosszul esik stb...

LEGYEN MÁR BÜSZKESÉGED!!! :D

Szerintem hagyd, ebből már úgyse lesz semmi!Amúgymeg pont így tudnál neki "visszavágni", hogy le se sz*rod a fejét(ahogy ő mondta)...azért mit képzel magáról?!


16/F

Menyus

2009. jún. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!