Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Arra keresem a válaszomat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Arra keresem a válaszomat hogy a 12-15 éves lányok miért jönnek össze egy 20-on felüli férfival?

Figyelt kérdés
Kérek minden lányt hogy adjon rá értelmes válasz! A kérdés egyértelmű a válasz ami érdekel! Köszönöm előre is a válaszokat.

2012. márc. 29. 19:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
15%
Fogalmam sincs... Szerintem ez nincs belénk táplálva... Én most 15 vagyok, és egy 24 éves fiúba vagyok szerelmes. Azért, mert ő a legkedvesebb ember a világon, és ő már tényleg úgy néz ki, mint egy férfi... :D
2012. márc. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
15%

Minden bizonnyal, mert érettebbek mint a korunkbeli fiúk. Más az értékrendjük, komolyabbak, és felelősségteljesebbek. A lányok nem a 12-15 éves kis komolytalan fiúkákat szeretik, akik csak arra várnak, hogy legyen egy csajuk és menők legyenek tőle.

Persze van átfedés, nem minden 20onéves komoly, és nem minden 10enéves komolytalan.

14l

2012. márc. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
80%

Engem inkább az érdekelne, hogy egy huszonéves srác minek jönne össze egy 12-15 éves kislánnyal? Ismerek egy-két kiskamasz csajszit, aranyosak, úgy a maguk formájában, nem p.icsák, de annyira gyerekek még, szeleburdik és kis bolondosok. Olyan tipikus kis tizenévesek. Nem tudom minek vágyna komoly kapcsolatra, ilyen lányra egy 20-21 éves srác.


21L

2012. márc. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Mert azt hiszik,hogy mellettük boldogok lesznek.
2012. márc. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
72%

Bennem is inkább az a kérdés merült fel, hogy egy húszon felüli mit vár ezektől a lányoktól.


Egy tini mit lát egy nála idősebből?

Hogy független, tapasztalt, azok a dolgok amiket mond az illető fiú egytől-egyig az újdonság varázsával hatnak. Több mint valószínű, hogy érettebben gondolkoznak kortársaiknál, de ahhoz még nem elég éretten, hogy belássák, igen csekély az esély arra, hogy egy ilyen kapcsolat működjön.


A másik dolog, hogy ezek a lányok egytől-egyig komoly kapcsolatot szeretnének. Felmerül a kérdés, hogy minek? Mert mindenhol azt látják, hogy egy ember csak akkor lehet igazán boldog, ha van valaki mellette.


A tény, hogy az egyik legértékesebb dolog az életben, ha szeretnek, és te viszontszeretsz, de kétlem, hogy erre feltétlen szüksége van egy éppen kamaszodó kislánynak.

2012. márc. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
ismerek olyan lányt aki 13 évesen szerelmes volt egy 21 éves srácba és magyarán mondja jól megszívta mivel a csávó már az első randin a mellét fogdosta és utána pár napra rá nála aludt és megtörtént a dolog.. utána a csávó rögtön ki*aszta mint macskát szarni... utána 1 hónapra rá kereste h megakarja beszélni a csaj hiszékeny volt és megint jól meg... ta magát és megint ugyan ott volt.. LÁNYOK GONDOLKOZZATOK EL HOGY MIT AKARTOK ÉS KITŐL!!!!!!
2012. márc. 29. 22:42
 7/14 anonim ***** válasza:
Én 17 évesen jöttem össze egy 25 éves pasival (még mindig tart a kapcsolat) Annyi eszem volt, hogy nem rakom szét a lábam azonnal. Tetszett, hogy nem gugi agyú, komolyabb mint a korombeli pasik. És kinőtte a minden puncit meg akarok kapni korszakát. De szerencsém is volt vele!
2012. márc. 30. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nekem egy 15 éves lány írogat. Nem lehet lerázni. :D
2012. márc. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

a kérdés adott volt ez nem válasz de azért köszönöm szépen !!

aki elöttem írt az gondolkozzon el hogy bármi lehetséges csak akarni kell ;)

2012. márc. 30. 12:35
 10/14 anonim ***** válasza:
15 öves lányok,szóval meséljétek el,hogy mennyire érettek vagytok... :P
2012. márc. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!