Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melyik fiút választanátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik fiút választanátok?

Figyelt kérdés

Elöljáróban annyit,h pár hónapja szakítottam a barátommal,és most két komoly "udvarlóm" is van. Én pedig eddig nem nagyon voltam kész egy kapcsolatra, de most lassan választanom kell,szóval írom:


1. Nagyon rendes és megbízható,mindig a kedvemben akar járni,rengeteg helyre elhív, őt már majdnem egy éve ismerem,ő ismerte az exbarátomat is,ezért sokszor eszembe is jut róla. Nem mondanám h bele lennék zúgva,de tudom,h rendes,és mellette biztonságban lennék. Persze ez is olyan fura,h amíg volt barátom addig semmi,most meg elkezdett próbálkozni..tudom én h szeret,régebben is szeretett,de amióta nincs barátom,azóta valahogy mintha máshogy lenne, vele már majdhogynem járunk,de ezt így nem mondta ki egyikünk se.


2. Na őt még csak pár hónapja ismerem, érdekesebb eset. Pont azután ismertem meg,miután a barátommal szakítottam, így az pozitívum,h neki semmi köze hozzá. Viszont ez egy fura szerzet ez a fiú, kiszámíthatatlan és érdekes dolgai vannak, vele csak flörtölgetünk,de nagyon izzó pillantásokat vetünk egymásra, szemezgetünk, meg el is mentünk már együtt erre arra,eddig mindig spontán találkoztunk össze,soha nem kért randit vagy ilyesmit,egyszerűen csak így hozta a sors,h mindig összefutottunk, nem túl kedves,de látom rajta,h a maga módján,ő is szeret,még ha nem is vallja be.


Nos tehát,ti melyik fiút választanátok a helyemben?



2012. márc. 29. 10:07
 1/10 anonim ***** válasza:
Az elsőt.
2012. márc. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nos tehát ez nem egy kávézó, ahol választani kell, hogy kávét vagy forrócsokit kérsz.

(Remélem, érzékeled a gúnyt.)

2012. márc. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

érzékelem...


az elsővel igazából az a gondom,h vele nincs meg az a bizonyos szikra,ami a másodikkal (akit ugyan még csak alig ismerek) megvan.

2012. márc. 29. 10:16
 4/10 anonim ***** válasza:

Kedves második!


a kérdező biztos szép lány, ebből adódóan több udvarlója is akadhat egyszerre, amiről ő egyáltalán nem tehet, ha sokan megfordulnak utána. Ezért nyilván választásra kényszerül. Tehát hagy válasszon szépen, nyugodtan.

Ha meg hitegetné mind2 fiút, akkor meg a lány lenne a szar, nemde?! tehát hagy döntsön amellett, aki neki jobban tetszik.

2012. márc. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

én a forrócsokit kérnék ha lehet!

És nem kell rá tejszínhab! Köszi!

2012. márc. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én ezek alapján az elsőt, de igazából ezt neked kell érezned. Talán ha egyik mellett sem tudsz dönteni, akkor egy harmadik fiú lesz a nyerő, vagy még nem vagy túl az exeden.
2012. márc. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Mivel mindkettőt több hónapja ismered, mindegyik tetszik valamennyire, de egyikkel sem alakult ki komolyabb dolog, két dolog lehet:

1. fiatal vagy, így még kicsit gyerekfejjel vizsgálod a dolgokat(nem baj, ez totál jó így)

2. egyik sem érdekel nagyon, csak jól esik, hogy mindkettő foglalkozik veled.

Megoldás? 1.-re: várj, élvezd ki a dolgokat(nem a szexre gondolok, hanem a közös programokra). Előbb-utóbb ki fog derülni,merre tovább.

2.-re: Maradj meg mindkettővel a barátság/haverság szintjén, mert nagy a valószínűsége, hogy egy harmadik lesz a "befutó".

2012. márc. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mindenképp a másodikat. :)
2012. márc. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Egy sablonos válasz: A második, mert ha az első tökéletes (de legalábbis megfelelő) lenne, akkor nem vetettél volna szemet / nem érdekelne a második.
2012. márc. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

az első a "rendes srác" , hozzá nem vonzódsz akkor hagyd szegényt, ne álltasd megmarad élete végéig a zsebhoki, és a magány.


a második a "rossz fiú", hozzá vonzódsz de ha nem hív randira egyértelmű hogy csak meg akar töcskölni. hidd el ismerek pár ilyen srácot aki nem randizik sose csak kefél több lánnyal egyszerre, és pont olyan amilyennek leírtad :P


Összefoglalva: SZÍVÁS

F18

2012. márc. 29. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!