Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék hogy érezze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék hogy érezze benne bízhat? Hogy értsem meg vele hogy nekem igen is számít? Nem tudom mit tehetnék egyszer azt mondja nem akar magához közel engedni. De még is éreztetni hogy szüksége van rám!

Figyelt kérdés

Szerelmes voltam vagyok belé már nem tudom.Annyit tudok hogy most nagyon a Depresszió felé hajlik és nagyon aggódom érte!Senkivel nem akar beszélni.Semmit nem akar!

De mondtam neki hogy én nagyon aggódom érte és Fontos nekem szóval nem hagyom magára!


2012. márc. 28. 15:57
 1/4 anonim ***** válasza:
És most kiről is beszélünk?
2012. márc. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Menj el hozzá,kopogtass!
2012. márc. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

21éves lány vagyok és a legjobb fiú.."Barátomért"aggódom..

Tudnátok segíteni.

Mit tehetek hogy érezze hogy ott vagyok neki!

2012. márc. 28. 16:07
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi a baj amúgy, mi miatt kezdett süllyedni?
2012. márc. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!