Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék? (help)

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A barátommal 29 hónapja vagyunk,még most leszögezem,szakítani nem fogok!

Ma voltan kereszttesójánál disznóvágáson,suli miatt csak 3-kor értem oda. Egész nap bunkó volt velem,de csak velem,mindenkivel normális volt. Került engem,csókot is alig adott... Este leültünk,otthagyott vagy 20 percre,majd mikor már nem tudtam visszafolytani a könnyem,akkor elsírtam magam,akkor végre jól bánrt velem...azt mondta rossz napja volt...na ja,ezt rajtam kellett levezetni...

De nem is ez akasztott ki a legjobban... A kereszttesójának a bnőjét csak úgy istenítette mindenkinek,hogy, de ügyes voltmilyen sokat beszélt(én nem beszélej sokat,azért is esett rosszul) stb. Engem le se szart,meg se dicsért...

Jött haverja,azt moszáj volt elhozni kocsival hozánk,akkor se legyünk ám kettesbe,ameddgi nem jött addig mennise akart.

Nagyon rosszul esett ez az egész... Ha elmondom neki,akkor csak bepukkad... Vmi tanács???


17/L


2012. márc. 24. 22:12
 1/7 anonim ***** válasza:
az hogy fiatal vagy és 29 hónap háát....
2012. márc. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
jó hogy kiírtad ezt a kérdést:)egy kis fenyegetéshez mit szólsz?
2012. márc. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Seretem és tudom,hogy ő is nagyon szeret. :) a kor meg nem lényeg sztem
2012. márc. 24. 22:18
 4/7 anonim ***** válasza:
Irigylem a csávót komolyan... van aki mindent megtehet.
2012. márc. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Inkább elengedne sztem,mert nem egy olyan fajta... :p meg énse fenyegetőzöm :)
2012. márc. 24. 22:20
 6/7 anonim ***** válasza:
29 hónap hát ezt az érthetőség kedvéért véletlenül se lett volna könnyebb úgy leírni hogy 2 év 5 hónap ugye?
2012. márc. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Gondoltam,hogy annyira buták nincsenek,hogy ne fejtsék meg...
2012. márc. 24. 22:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!