Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék még?

Figyelt kérdés
Röviden az a helyzet hogy fél évig voltam együtt barátnőmmel.Sajna elég sokat veszekedtünk,és sajna leginkább mindig én,bár utólag visszagondolva egy hülyeség volt az egész.Kb 3hete szakítottam vele újra sajna,elég hülyevoltam ésmég a végén is jól összevesztünk.Viszont az elmúlt hetekben átgondoltam a dolgokat és rájöttem sokkal fontosabb és sokkal jobban szeretem mint azt gondoltam.Próbáltam vele beszélni,találkozni de nemigazán volt eredménye.Szeretném neki megmutatni hogy nagyon megbántam a dolgokat és megmutatni hogy tudok másmilyen is lenni,nemaztvárom hogy egyből a nyakamba ugorjon hanem újra tiszta lappal "előről" kezdeni.Mit tudok még tenni?Csak várjak és majd vagy keres vagy nem?Tudom hogy utólag már késő miért nem gondolkoztam előbb de már nemtudom visszacsinálni...
2012. márc. 13. 00:01
 1/4 Inkog Nito ***** válasza:
Szerintem egy kapcsolatot nem lehet "tisztalappal előröl" kezdeni...Próbáld elcsábítani.Virág stb..
2012. márc. 13. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
úgyértettem hogy nehozzuk fel mik voltak,és mivel mindketten tudjuk miben hibáztunk így tenni ezek ellen és úgyérte tiszta lappal kezdeni.
2012. márc. 13. 00:05
 3/4 Senki Alfonz ***** válasza:

Felmelegitve csak a bableves jó.

Tudom hogy szakállas duma, de igaz.

2012. márc. 13. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tudom,tudom...csak tényleg olyan dolgok miatt lett vége ami átgondolva a dolgokat egy nagy hülyeség,és végelett azelőtt mielőtt elkezdődött volna igazán.
2012. márc. 13. 00:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!