Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék, hogy megértőbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék, hogy megértőbb legyen a barátnőm?

Figyelt kérdés
A barátnőm állandóan abajgat, hogy hamarabb lefekszem, nincs mindig kedvem elmenni vacsorázni vagy ha csak valami helyett én pihenni szeretnék. 24 évesen nem képes megérteni, hogy nem csak körülötte forog a világ? Ő egész nap itthon, van, hogy akkor kel fel, mikor én hazaérek az irodából (délután 2-3 óra). Én nem kérem tőle, hogy dolgozzon, mert nincs rá szükség, de lehetne megértőbb is velem. Nemde? A barátaim szerint szakítanunk kellene, de én szeretem őt és ő is engem.
2012. febr. 25. 02:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem tök gáz,amikor az egyik fél dolgozik,a másik meg nem.Az pedig, hogy legyenek közös programok és ne csak a melóból és alvásból álljon az életed,teljesen logikus és reális kérés a barátnődtől.A nőknek szűksége van apró gesztusokra,közös programokra,bókokra, amiktől nőnek érezhetik magukat.Mindig van oka,annak,ha hiányérzet alakul ki.

Szerintem nem egy húron pendültök...Nem jósolok sok jövőt.

2012. febr. 25. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha estig gürcölnél egy gyárban, könnyebben megérteném a fáradékonyságodat.
2012. febr. 25. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

hát na ja. több gáz is van. egyrészt hogy nem dolgozik, akárhogy nincs rá szükség, én nem birnék itthon dögleni. meg miaz h nincs rá szükség? milliardosok vagytok? ketlem. akkor meg van rá szükség.

a másik, hogy 2-3kor kel. ez nagyon gáz, hát egész nap nincs semmi elintéznivaló? vagy házimunka? nincs igénye felkelni komolyan délutánig?

a harmadik, hogy délután 2-3ig tartó irodai munka után te olyan fáradt vagy, hogy szintén aludni meg pihenni akarsz? hát... egyetértek az előttem szólóval, megérteném ha estig gyárban dolgoznál hogy fáradt vagy.


mondjuk az nyilvánvalóan közös bennetek, hogy mindketten lusták vagytok, szóval annyira nem kilátástalan a kapcsolat :D

2012. febr. 25. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Amikor valaki egész nap csak otthon van, érdekes dolgok jutnak eszébe. Nem szabad engedned, hogy a barátnőd ne dolgozzon, mert állandóan eszébe fog jutni valami.

Ezekből általában veszekedés lesz.

És ne hagyd azt sem, hogy kihasználjon.

2012. febr. 25. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Megpróbálok majd kevesebb időt bent tölteni, de azért muszáj foglalkozni a munkával is, nem várhatom el az embereimtől, hogy mindent ők csináljanak. Egyébként meg nem vagyunk milliárdosok, de elég jól keresek ahhoz, hogy megengedhessem magunknak, hogy neki ne kelljen dolgoznia.
2012. febr. 25. 14:41
 6/6 anonim ***** válasza:
Viszont ez visszaüthet, pont úgy ahogy eddig vissza is ütött.
2012. febr. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!