Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék? (többi lent)

Figyelt kérdés

nem bírom tovább. nagyon szeretem azt a fiút, aki messze él tőle, külföldön. ő is szeret. januárban volt itt utoljára két éve ismerem, és most ilyen távkapcsolat félét tartunk fent, mert nagyon szeretjük egymást.de én nem bírom tovább. én hűséges vagyok. nagyon szeretem. volt olyan időszak, hogy nem voltam mással. annyira szerettem, hogy másra egyszerűen rá sem néztem..most is így érzek, de ahogy fél éve nem láttam, teljesen eltávolodtunk egymástól. bár sosem voltunk túl közel, mármint nem nagyon ismertük egymást, mert a leghjosszabb együtt töltött idő egy hét volt. hosszú lenne ezt megmagyarázni, meg nem is lenne érdekes. de nagyon szeretjük egymást.viszont egyedül facebookon tartjuk a kapcsolatot, de ott alig beszélünk..

hetente egy hiányzol. ennyi. van hogy úgy hiányzik, hogy csak zokogok. szinte minden nap. és néha már annyira hiányzik, hogy máshoz "menekülök". nem feküdtem le senkivel azóta, de csókolóztam más fiúval. nem volt jó. de nem bírom tovább. nem akarom ezt csinálni.nagyon hiányzik. tudja jól. én is neki. biztos vagyok benne, hogy ő is volt más lánnyal. és talán nem is csak csók volt, bár azt mondja nincs senki, és hűséges. mit tegyek? nagyon vágyom rá. de ha egy férfi a közelemben van, néha nem bírom, és másokban keresem őt. nem akarok ilyen lenni. mit tehetek? nagyon hiányzik ://


2012. márc. 17. 21:07
 1/7 A kérdező kommentje:
nem akarom őt többet megcsalni. és nem akarom, hogy ő is megtegye. ez nagyon nehéz, ez nem kapcsolat. de nem akarom elfelejteni. tényleg mindketten szerelmesek vagyunk. annyi mindent megtett értem, együtt sírtunk, hogy miért van ez így. ő mindenem. és lehet, hogy azt mondjátok, ha valaki szerelmes nem tud másra rá se nézni. és én nem is akarok. nem is kell más. egyszerűen néha mégis megtörténik. vagy a másik véglet, hogy nem tudok elmenni szórakozni, tanulni, vagy egyáltalán létezni, mert ő jár a fejembe. ha elmegyek valahová látok boldog párokat, én meg csak sírni tudnék. nagyon fáj. nem tudom mit tegyek. el kéne felejtenem, de nem tudom. már két éve így élek. néha könnyebb. de most már nem bírom.
2012. márc. 17. 21:12
 2/7 A kérdező kommentje:
segítsetek
2012. márc. 17. 21:13
 3/7 anonim ***** válasza:
Mégis mit tegyek? Vegyek neked egy magánrepülőt?
2012. márc. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nemtudom:/ nem bííííííírom
2012. márc. 17. 21:20
 5/7 anonim ***** válasza:
irtam neked privát üzit:D
2012. márc. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
attól függ! ha macskákat szereted akkor vegyél egy macskát ha a kutyákat akkor kutyát, de ha az aranyhalat akkor aranyhalat vegyél és hátha teljesíti 3 kívánságodat
2012. márc. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez elég rossz helyzet. Mi lenne ha közelebb, vagy egymáshoz költöznétek? Próbálj meg rá módot keresni . Ha nincs megoldás akkor nem kéne folytatnod ezt a "kapcsolatot". Nincs jövője ha tényleg ilyen kevésszer találkoztok. Megpróbálhatnál egy helybéli fiúval összejönni.
2012. márc. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!