Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van ez? (ki érti a nőket? )

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? (ki érti a nőket? )

Figyelt kérdés
Ha ráfigyelek akkor leszar hanem figyelmelek rá akkor pedig ő figyel rám
2012. márc. 27. 11:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
az kell, aki nem lehet a tiéd
2012. márc. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
ne figyelj rá :)
2012. márc. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
össze kéne hangolni titeket, egyértelműen mindketten akarjátok egymást csak féltek picit egymástól
2012. márc. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

A nőket értem. A kislányokat nem annyira.

De majd megkérdezem a lányomat. :)

2012. márc. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
az olyan ferfiakat kedveli akik kemenynek tunnek es nem foglalkoznak annyit vele.
2012. márc. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
senki amugy enis nö vagyok:DMost énis igy vagyok volt/van egy fiu mindent megtett értem es en le se sz****m magyarán megmondva,most hogy nincs bármit megtenék hogy visszakapjam.Ezzel csak azt szeretném, mondani hogy ha szereted vagy akarsz töle valamit akkor harcolj érte,mert mi nök ilyenek vagyunk szeretjük az elérhetettlent játszani.Es sokszr olyant mondunk amiket megbánunk,vagy nem is azt akarjuk mondani..rem segitettem egy kicsit:D
2012. márc. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
már bocs de ezt a kijelentést megfordítva, ugyan úgy igaz rád is... ki érti a pasikat?
2012. márc. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
Inkább a matekleckével foglalkoznál annyit.
2012. márc. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Elmondanám nőként ezzel kapcsolatos tapasztalataim. Van önkritikám, és elég jól ismerem már magamat, de és éppen ez miatt, magamból kiindulva fogok nyilatkozni.

Tehát adott egy férfi, aki elhalmoz a figyelmével, de nem találom különösebben vonzónak, nem érdekel. Persze azért titkon jól esik hogy figyel rám. Szeretik a nők ha odavannak értük, meg akarják hódítani őket, stb... Ilyen esetben ezt mondhatjuk egyfajta elvárásnak is (az most mindegy hogy mennyire jogos). Na már most ha megszűnik ez a figyelem, akkor rögtön felébred bennünk (bennem már nem, mert kinőttem belőle) mi a f....? érzése. Rögtön hiányolni kezdjük azt a jó kis törődést, és megtesszük a szükséges lépéseket, hogy visszakapjuk. Ne értsd félre! Nem a pasit! Csak azt amit adott. Ez még nem jelenti azt feltétlenül, hogy bármilyen kapcsolatot is szeretnénk az illető férfival. Adni azt ne kelljen semmit, de mit képzel már magáról, hogy megvonja a csodálatát. Ez nem így szó szerint fogalmazódik meg bennünk, ilyenkor egyfajta birtoklási vágy lobban fel az emberben. Ez önző tulajdonság. Van olyan is, amikor tényleg mély érzelmekről van szó, persze. Én nem mondom, hogy aki ezt állítja az hazudik. De többnyire sajnos ez a fránya hiúság és a birtoklási vágy a ludas. Remélem nem lett nagyon keszekusza a szövegem, így munka közben előfordul:D

2012. márc. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Lifeishard ***** válasza:
Hanyagold egy darabig. :)
2012. márc. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!